AKTUALNOŚCI

DPS Forum 2015 – XIV Spotkanie użytkowników SOLIDWORKS

Już 28 października (środa) odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015. Gościliśmy już Państwa w hotelu Sound Garden w Warszawie, na stadionie Legii Warszawa, a tym razem zapraszamy na PGE Narodowy.

Nasze konferencje zawsze przyciągały wielu chętnych – zapewnialiśmy wiele atrakcji i tym razem nie będzie inaczej, czeka na Państwa wiele wydarzeń, które na długi czas zapadną w pamięci. Systematycznie będziemy przedstawiać naszych gości specjalnych, o których na pewno słyszeliście!

Serdecznie zapraszamy na premierę SOLIDWORKS 2016 – przedstawimy Państwu wszystkie nowości oprogramowania, nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem omówią szczegóły i zaprezentują przykłady zastosowań w nowej wersji. Czekają interesujące prezentacje i ciekawe stoiska wystawców z branży!

Już niebawem ruszy rejestracja, zachęcamy do zapisania się na newsletter – dzięki temu otrzymacie jako pierwsi kolejne informacje .

Więcej na stronie organizatora >>>

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.