Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

GRAITEC Advance Design

Oferta Robobat Polska została wzbogacona o nowy program do analizy i wymiarowania konstrukcji - GRAITEC Advance Design 2015.

GRAITEC Advance Design jest wynikiem ponad 20 lat pracy inżynierów firmy GRAITEC i został zaprojektowany z myślą o inżynierach budownictwa, stanowiąc kompleksowy system do analizy konstrukcji budowlanych.

Łatwość modelowania, generator obciążeń klimatycznych 3D, zaawansowane metody siatkowania, najnowsze algorytmy MES, wymiarowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych zgodnie z wymaganiami norm EC (wraz w polskimi załącznikami), automatyczny post-processing, generator raportów - te i wiele innych cech sprawiają, że Advance Design to nowa jakość w projektowaniu.

Program został stworzony jako integralna część profesjonalnego środowiska BIM do obsługi procesu projektowania konstrukcji. Modele analizowane w systemie mogą być bezproblemowo wymieniane w zakresie importu, eksportu i aktualizacji z komponentami środowiska BIM oferowanego przez firmę Autodesk, takimi jak Autodesk Advance Steel, Autodesk Advance Concrete oraz  Autodesk Revit.

Advance Design posiada możliwość współpracy z wieloma systemami typu CAD poprzez popularne standardy plików IFC, CIS/2, SDNF, PSS, co pozwala na włączenie go w proces projektowania również w środowiskach BIM oferowanych przez innych wiodących światowych producentów oprogramowania.

Advance Design, dzięki integracji z Autodesk Advance Steel, zawiera bardzo bogatą bazę profili stalowych z wszystkich regionów świata (m.in. Rosja, Stany Zjednoczone, Indie, Australia, Brazylia).

Dział Rozwoju Oprogramowania GRAITEC, planuje wprowadzenie na rynek nowej wersji programu Advance Design 2016 już w czerwcu 2015. Ta kolejna wersja systemu, zgodnie z polityką Grupy GRAITEC, dostarczy konstruktorom nowe zaawansowane narzędzia projektowe, będące odpowiedzią na potrzeby rynku.

Więcej informacji o GRAITEC Advance Design TUTAJ >>

Źródło: Robobat Polska

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.