ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Young Design 2015 - 20 000 czeka

Jeszcze tylko przez miesiąc młodzi projektanci mogą zgłaszać swoje portfolia do konkursu Young Design 2015 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Do wygrania jest 20 000 złotych. Poza nagrodą pieniężną laureat konkursu otrzyma również możliwość praktyki w prestiżowym studiu projektowym. Dodatkowa nagroda dla laureata to licencja programu do projektowania Rhino od LEMONDIM.

W konkursie Young Design każdy finalista ma okazję do zaprezentowania siebie i swojego portfolio przed przedstawicielami firm, które szukają zdolnych projektantów i chętnie z nimi współpracują. Dla wszystkich finalistów konkursu firmy partnerskie przygotowały szkolenia z autoprezentacji oraz jak z sukcesem prowadzić startup.

Na wyróżnionego w czasie finału projektanta czeka nagroda specjalna – półroczna licencja programu SOLIDWORKS Industrial Designer od CNS Solutions.

Szczegóły konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się TUTAJ >>>

Zobacz kto będzie oceniał młodych projektantów podczas finału Young Design 2015

Źródło: IWP

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.