Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Solid Edge i projektowanie ciężkich maszyn

Solid Edge wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa działające w wielu różnych branżach. W niniejszym artykule zaprezentujemy jego zastosowanie w branży ciężkich maszyn i urządzeń roboczych na przykładzie produktów bydgoskiej firmy Goster.

Powstała w 2003 roku firma, od początku swojej działalności koncentrowała się na projektowaniu i produkcji maszyn dla przemysłu wydobywczego. Wśród klientów spółki znajdziemy cementownie, międzynarodowe korporacje, zakłady chemiczne, żwirownie, składy węgla oraz instytucje badawcze. W ofercie znaleźć możemy między innymi młyny rurowe, przesiewacze flip flow z opatentowanym systemem podwójnego podrzutu, a także kruszarki udarowe z pionowym wałem (VSI).

Poniżej materiał filmowy w którym właściel firmy Pan Paweł Pater opowiada o swojej firmie i powodach wyboru systemu Solid Edge.

Firma GM SYSTEM jest dumna z faktu, że współpracuje z Klientami, należącymi w zasadzie do wszystkich istotnych gałęzi polskiego przemysłu. Podkreślając powyższe, pragniemy przybliżyć Wam, drodzy czytelnicy, przykłady sukcesów naszych Klientów, wykorzystujących różnorodne, wdrożone przez nas, rozwiązania CAx.

W tym celu przygotowaliśmy prezentację, która prezentuje portfolio firmy Goster. Są to wizualizacje maszyn i urządzeń zaprojektowanych z wykorzystaniem Solid Edge, wśród których znajdziemy kruszarki szczękowe, kruszarki stożkowe, przenośniki taśmowe, kruszarki dwustopniowe, kruszarki walcowe oraz rozdrabniacze i linie technologiczne.

Autor: Dr inż. Adam Budzyński

 

Źródło: GM System

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.