AKTUALNOŚCI

UI Szansa wyróżnona na GPC 2015

W dniach 8-11 kwietnia, miała miejsce Globalna Konferencja Partnerów ZWSOFT. Na konferencji poruszane były głównie tematy trendów na rynku CAD, strategie rozwoju programu oraz zagadnienia związane z nowymi funkcjami oprogramowania. Jednym przyjemniejszych punktów programu było wręczanie nagród.

gpc 01

Podczas tegorocznej konferencji firma ZWSOFT wyróżniła polskiego dystrybutora oprogramowania ZWCAD dwiema nagrodami.

Pierwsza z nich to Yearly Partner - nagroda za najlepsze osiągnięcia.

Wyróżnienie to jest przyznawane za najlepsze osiągnięcia handlowe w 2014 roku oraz za aktywną współpracę techniczną. W tej kategorii Szansa zajęła pierwsze miejsce tuż przed brazylijskim dystrybutorem, firmą TotalCAD.

gpc 02

Druga nagroda to 10 Year Partnership - za długoletnią współpracę dla Partnerów, którzy przez lata wspierali ZWSOFT zarówno w tych dobrych, jak i w tych gorszych chwilach.

Nagroda przyznawana jest partnerom za co najmniej 10-cio letnią współpracę. Rok 2015 to dla UI Szansa czas podwójnego jubileuszu, 15-lecie działalności firmy oraz właśnie 10-lecie współpracy przy dystrybucji i sprzedaży ZWCADa. Oprócz Szansy, nagrodę zdobyły firmy: SoftApply International Corp, TotalCAD oraz Ibercad.

gpc 03

Firma UI Szansa pragnie przekazać szczególne podziękowania swoim klientom i partnerom handlowych. "Bez Państwa udziału i pomocy, osiągnięcia te nie byłyby możliwe".

Źródło: UI Szansa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.