Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Intel Core i7, Samsung SSD 256GB, Kingston 8GB DDR3 … Moc HP8760w


Stacja robocza HP EliteBook 8760w

Stacja robocza HP EliteBook 8760w

Stacja robocza Hp 8760w jest dla specjalistów, którzy potrzebują najbardziej wydajnych procesorów, dużej ilosci pamięci systemowej, wielu opcji pamięci masowej oraz najwyższej klasy profesjonalnej karty graficznej z certyfikami niezależnych producentów oprogramowania.

Dzięki wyświetlaczowi HD+[1], FHD[1] lub DreamColor[2] o przekątnej 43,9 cm (17,3″), wydajnemu procesorowi i funkcji łączności bezprzewodowej[3] komputer zaspokoi potrzeby każdego użytkownika biznesowego.

Nie przejmuj się wstrząsami, upadkami i rysami. Najwyższej jakości konstrukcja komputerów HP EliteBook przekłada się na rzeczywistą wytrzymałość w zastosowaniach biznesowych. Spiżowa obudowa i zgodność ze standardami wojskowymi[4] w zakresie odporności na upadek, drgania, kurz, wilgoć, wysokość n.p.m. i wysoką temperaturę gwarantują, że notebook przetrwa trudy podróży i będzie działać w wymagających środowiskach pracy.

Znakomita jakość obrazu dzięki kartom graficznym do stacji roboczych firmy ATI lub NVIDIA posiadającym certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania.

Technologia AMD Eyefinity[5] zapewniająca jednoczesną obsługę nawet 5 wyświetlaczy oferuje nowatorskie funkcje graficzne. Pozwalają one użytkownikom grupować monitory w celu utworzenia dużego obszaru wyświetlania, a także korzystać z nich niezależnie, aby przeglądać różne dane na poszczególnych ekranach w tym samym czasie.

Oprogramowanie HP Performance Advisor umożliwia prostą i efektywną początkową konfigurację, dostosowanie i optymalizację systemu pod kątem każdej nowej aplikacji i sterownika, które są instalowane.

Technologia HP DreamColor[2] ułatwia pracę z wieloma różnymi przestrzeniami kolorów i zapewnia jednolite barwy na wszystkich etapach, od tworzenia koncepcji po projektowanie i produkcję.

Mobilna stacja robocza, która oferuje wielordzeniowe procesory, maks. 4 moduły SODIMM[6] i profesjonalną kartę graficzną, umożliwia jednoczesną obsługę wielu zadań, procesów i aplikacji.

System SRS Premium Sound zapewnia wyjątkową jakość dźwięku użytkownikom, którzy słuchają muzyki i oglądają filmy lub prowadzą prezentacje bogate w multimedia, a także twórcom treści cyfrowych słuchających treści oferujących dźwięk przestrzenny w taki sposób, jak przewidzieli ich autorzy.


[1] Do wyświetlania obrazów w wysokiej rozdzielczości wymagane są treści w wysokiej rozdzielczości.
[2] Komputera HP Elitebook 8760w z panelem DreamColor nie można wyposażyć w kartę sieci WWAN.
[3] Wymagany jest punkt dostępu bezprzewodowego oraz usługa dostępu do Internetu, które są sprzedawane osobno.Możliwość korzystania z publicznych punktów dostępu bezprzewodowego jest ograniczona.

[4] Testy nie miały na celu wykazania zgodności z wymaganiami kontraktowymi DOD lub przydatności do zastosowań wojskowych.Wyniki testów nie stanowią gwarancji funkcjonowania w przyszłości w takich samych warunkach.

[5] Wymaga oddzielnej karty graficznej AMD.
[6] Wymaga procesorów czterordzeniowych.

 

Przykładowa konfiguracja stacji roboczej HP EliteBook 8760w

 

Przykładowa konfiguracja stacji roboczej HP EliteBook 8760w 

Ocena wydajności Windows 7

 Ocena wydajności Windows 7

Źródło: www.cnssolutions.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.