AKTUALNOŚCI

Logitech i najbardziej zaawansowana mysz bezprzewodowa

Logitech, wprowadzając na rynek nową mysz komputerową, po raz kolejny otwiera świat nowych możliwości. Logitech MX Master Wireless Mouse to dopasowana do dłoni myszka, którą zaprojektowano w oparciu o najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne. Tym samym stworzono urządzenie, które charakteryzuje się niekwestionowaną precyzją, szybkością oraz wygodą podczas nawigacji komputera. Sprzęt ten ułatwi pracę użytkownikom korzystającym z wielu ekranów, urządzeń oraz systemów. Nowa myszka została zoptymalizowana w taki sposób, by kontrolować złożone środowisko pracy z najwyższą precyzją.

Mysz Logitech MX Master dołączyła do znanej już serii myszek marki Logitech. Oprócz najnowszego produktu, linię tę tworzą Logitech MX Revolution oraz Logitech Performance MX. Kształt Logitech MX Master Wireless Mouse pozwala na naturalne ułożenie dłoni oraz nadgarstka, co ułatwia korzystanie z idealnie rozmieszczonych przycisków.

Nowa myszka wyposażona została także w mechanizm, który umożliwia dostosowanie prędkości działania. Pozwala on na automatyczne przejście ze swobodnego trybu pracy scrolla na precyzyjny. Ponadto z boku znajduje się pokrętło, dzięki któremu możliwe jest boczne przewijanie oraz przełączanie widoku.

Dzięki dołączonemu do myszki odbiornikowi Logitech Unifying lub technologii Bluetooth użytkownik może sparować Logitech MX Master z nawet trzema urządzeniami. Tym samym, używając najnowszej myszki, można pracować jednocześnie na laptopie oraz tablecie i przełączać się między urządzeniami za pomocą przycisku Logitech Easy-Switch.

Logitech MX Master Wireless Mouse posiada również przycisk, który, przy odpowiednim dostosowaniu, umożliwia odtwarzanie gestów wykorzystywanych do obsługi komputerów Mac, co maksymalizuje wydajność pracy.

Dla pełniejszej kontroli oprogramowanie Logitech Options pozwala dopasować działanie przycisków do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo technologia Logitech Darkfield Laser zapewnia doskonałe śledzenie na niemal każdej powierzchni, w tym na tych szklanych i błyszczących. Mysz MX Master posiada akumulator, który, w zależności od sposobu użytkowania, jest w stanie wytrzymać do 40 dni od momentu naładowania. O minimalnym stanie baterii informuje lampka kontrolna. Już cztery minuty ładowania pozwalają na użytkowanie myszy przez jeden dzień. Urządzenie można wykorzystywać do pracy również w trakcie ładowania baterii.

Cena i dostępność

Mysz Logitech MX Master będzie dostępna na rynku już w kwietniu 2015. Cena sugerowana to 449 zł

Źródło: Logitech

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.