AKTUALNOŚCI

50 sztuczek w AutoCADzie gratis!

Księgarnia ebookpoint.pl przygotowała niespodziankę. Jest nią e-book, który z pewnością zainteresuje wszystkich projektantów korzystających ze środowiska AutoCAD. E-book można pobrać ze stron księgarni całkowicie bezpłatnie.

„50 sztuczek dla projektanta to wyjątkowa książka elektroniczna, dzięki której każdy inżynier na co dzień używający AutoCAD-a będzie mógł poznać sposoby, aby poprawić wydajność swojej pracy w najpopularniejszym środowisku CAD na świecie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z programem, czy też posługuje się nim od lat."

E-book jest dostępny po podaniu odpowiedniego kodu rabatowego całkowicie za darmo! Wspomniany kod znajdziecie na stronie księgarni - TUTAJ >>>

Źródło: ebookpoint.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.