Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Nowa iiyama XB2783HSU-B1DP z matrycą AMVA+

iiyama wprowadza na rynek najwyższej klasy 27” monitor LED z matrycą AMVA+ i 24-bitową technologią True Colour w nowej odsłonie – z wejściem DisplayPort.

Model XB2783HSU-B1DP to świetna propozycja dla użytkowników poszukujących rozwiązań nie tylko oferujących najwyższą jakość obrazu, ale gwarantujących także komfort pracy i dbałość o wzrok.

Zastosowana w monitorze XB2783HSU-B1DP matryca AMVA+ zapewnia prawdziwą eksplozję krystalicznie czystych kolorów w pełnym 24-bitowym True Colour. Docenią to szczególnie profesjonaliści - fotografowie i graficy zajmujący się na co dzień obróbką zdjęć, tworzeniem grafik oraz edycją multimediów.

Dzięki błyskawicznemu czasowi reakcji monitory z matrycą AMVA+ sprawdzą się również znakomicie w grach komputerowych. Brak smużenia gwarantowany! Wysoki kontrast i jasność odciążają wzrok i sprawiają, że wielogodzinna praca z ekranem nie powoduje nadmiernego zmęczenia oczu. Technologia Flicker free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming).

XB2783HSU-B1DP oferuje natywną rozdzielczość Full HD 1080p, kontrast typowy 3 000:1 (ACR 12M:1), czas reakcji 4ms i jasność na poziomie 300 cd/m2. Technologia ACR automatycznie dostosowuje poziom kontrastu i jasności do rodzaju wyświetlanego obrazu.

XB2783HS-B1DP charakteryzuje się nie tylko bardzo dobrymi parametrami, ale także wysoką ergonomią. Monitor posiada regulowaną stopkę, która pozwala na dostosowanie wysokości i kąta ekranu do poziomu wzroku, co znacznie poprawia komfort pracy. Funkcja PIVOT umożliwia z kolei obrót ekranu o 90°, dzięki czemu praca na długich dokumentach tekstowych jest jeszcze wygodniejsza.

Monitory iiyama wykonane są z komponentów o najwyższej jakości. Montowane w nich panele przechodzą liczne testy, a ich minimalistyczny, stylowy design jest charakterystyczny dla sprzętu najwyższej klasy.

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XB2783HSU-B1DP wynosi 1 199 PLN.

Specyfikacja techniczna iiyama XB2783HSU-B1DP >>>

Źródło: iiyama

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.