Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Konkurs - Wygraj drukarkę HBOT 3D

Druk 3D zmienia biznes to konkursu którego celem jest odkrywanie zastosowania druku 3D w różnych branżach. Do czego drukarki 3D mogą zostać wykorzystane? Branże mogą być różne od tych o których już wiemy czyli architekci czy biura projektowa ale również inne być może póki co zupełnie nie oczywiste.

Co musi zrobić uczestnik?

Uczestnik w pierwszym kroku na skrzynkę konkursową powinien wysłać zgłoszenie udziału. W drugim kroku powinien przygotować opis pomysłu / koncepcji wykorzystania druku 3D w swoim biznesie z informacjami na czym polega pomysł i co dzięki niemu zyska. Dlaczego to on powinien zwyciężyć = wygrać nagrodę.

Projekty mogą być czysto teoretyczne ale również praktyczne tzn. może ktoś już wykorzystuje w swoim biznesie druk 3D i może się pochwalić jego niesamowitym zastosowaniem.

Założenia:

- Zgłoś pomysł i opisz go

- Im bardziej rzeczywisty pomysł (projekt możliwy do wydruku na Hbot 3D)  tym lepiej

- Zgłoszenia do 28 lutego 2015

- Konkurs przeznaczony jest dla firm wykorzystujących lub planujących wykorzystanie profesjonalnego druku 3D

Więcej informacji  znajdziecie na stronie organizatora >>>

Źródło: 3d Printers

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.