Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Moduł zarządzania projektami dla SOLIDWORKS Enterprise PDM

Moduł Zarządzania Projektami jest autorskim dodatkiem firmy CNS Solutions pozwalającym na harmonogramowanie projektów w systemie SOLIDWORKS Enterprise PDM (EPDM). Dzięki modułowi jesteśmy w stanie śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.


Moduł wspomaga cały proces realizacji projektu od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Moduł usprawnia także komunikację pomiędzy równymi działami w firmie zaangażowanymi w pracę nad projektem.

Dodatek jest zintegrowany z system SOLIDWORKS Enterprise PDM oraz programem SOLIDWORKS.

Korzyści z zastosowania Modułu Zarządzania Projektami:

  • Nadzór nad całym procesem realizacji projektu w jednym narzędziu.
  • Łatwe łączenie danych z systemu SOLIDWORKS Enterprise PDM z przydzielanymi zadaniami.
  • Nadzór nad wykonaniem zleconych prac oraz śledzenie postępów w projekcie.
  • Usprawnienie zarządzania zasobami w firmie.
  • Zadania są realizowane sprawnej i zgodnie z zaplanowaną kolejnością, co pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów.
  • Moduł wprowadza porządek organizacyjny oraz usprawnia komunikację pomiędzy działami zaangażowanymi w projekt.

Z modułu mogą również korzystać osoby w różnych krajach, ponieważ moduł przetłumaczyliśmy na język angielski oraz niemiecki. Moduł został tak skonstruowany, że można do niego samemu również dodać dowolny język tłumaczenia.

Moduł Zarządzania Projektami powstał w odpowiedzi na liczne potrzeby użytkowników pracujących w systemie EPDM oraz SOLIDWORKS związane z zarządzaniem projektami. Pozwala on na zarządzanie projektami w jednym narzędziu, na łączenie zadań z danymi zapisanymi w systemie EPDM, harmonogramowanie projektów oraz zarządzanie dostępnymi zasobami.

Moduł ma duże możliwości konfiguracji, dlatego można go zastosować w firmach o różnym profilu działalności. Narzędzie zostało zaprogramowane przez inżynierów CNS Solutions, dzięki czemu jest możliwe stworzenie dodatkowych funkcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb firmy.

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.