Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Moduł zarządzania projektami dla SOLIDWORKS Enterprise PDM

Moduł Zarządzania Projektami jest autorskim dodatkiem firmy CNS Solutions pozwalającym na harmonogramowanie projektów w systemie SOLIDWORKS Enterprise PDM (EPDM). Dzięki modułowi jesteśmy w stanie śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.


Moduł wspomaga cały proces realizacji projektu od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Moduł usprawnia także komunikację pomiędzy równymi działami w firmie zaangażowanymi w pracę nad projektem.

Dodatek jest zintegrowany z system SOLIDWORKS Enterprise PDM oraz programem SOLIDWORKS.

Korzyści z zastosowania Modułu Zarządzania Projektami:

  • Nadzór nad całym procesem realizacji projektu w jednym narzędziu.
  • Łatwe łączenie danych z systemu SOLIDWORKS Enterprise PDM z przydzielanymi zadaniami.
  • Nadzór nad wykonaniem zleconych prac oraz śledzenie postępów w projekcie.
  • Usprawnienie zarządzania zasobami w firmie.
  • Zadania są realizowane sprawnej i zgodnie z zaplanowaną kolejnością, co pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów.
  • Moduł wprowadza porządek organizacyjny oraz usprawnia komunikację pomiędzy działami zaangażowanymi w projekt.

Z modułu mogą również korzystać osoby w różnych krajach, ponieważ moduł przetłumaczyliśmy na język angielski oraz niemiecki. Moduł został tak skonstruowany, że można do niego samemu również dodać dowolny język tłumaczenia.

Moduł Zarządzania Projektami powstał w odpowiedzi na liczne potrzeby użytkowników pracujących w systemie EPDM oraz SOLIDWORKS związane z zarządzaniem projektami. Pozwala on na zarządzanie projektami w jednym narzędziu, na łączenie zadań z danymi zapisanymi w systemie EPDM, harmonogramowanie projektów oraz zarządzanie dostępnymi zasobami.

Moduł ma duże możliwości konfiguracji, dlatego można go zastosować w firmach o różnym profilu działalności. Narzędzie zostało zaprogramowane przez inżynierów CNS Solutions, dzięki czemu jest możliwe stworzenie dodatkowych funkcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb firmy.

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.