STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z Kamilem Łabanowiczem - Exterior Designer Audi

22 grudnia w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO odbyło się spotkanie z Kamilem Łabanowiczem, exterior designerem firmy Audi.

Zorganizowane przez SKN PolSl Racing wydarzenie zgromadziło niezwykle liczną widownię, wśród której znajdowali się nie tylko studenci Politechniki Śląskiej, ale również pasjonaci motoryzacji z całej Polski, a także przedstawiciele władz Uczelni oraz przemysłu.

Na poprzedzających wykład warsztatach przeznaczonych dla zespołu PolSl Racing, przedstawiona została pierwsza koncepcja poszycia bolidu na rok 2015. Była to wspaniała okazja do zasięgnięcia opinii specjalisty. Exterior Designer Audi podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz udzielił studentom wielu cennych rad i wskazówek.

Sam wykład był niezwykle ciekawy. Prelegent okazał się znakomitym mówcą, który swoim wykładem zainteresował wszystkich zgromadzonych. W niezwykle interesujący sposób przedstawił cały proces powstawiania stylistyki nowego samochodu – od pierwszego szkicu, poprzez tworzenie modelów, aż po dzień jego światowej premiery. Opowiedział wiele anegdot i ciekawostek, o których nie sposób przeczytać w Internecie czy prasie.

Spotkanie z Kamilem Łabanowiczem było pierwszym z cyklu “Motoryzacja dzisiaj i jutro – nowoczesne trendy rozwojowe i bieżące wyzwania”. Członkowie zespołu PolSl Racing już teraz zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejne wykłady.

 

Źródło: www.racing.polsl.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.