Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Fotorealistyczny rendering – KeyShot w ZW3D CAD/CAM

Firma 3D MASTER poinformowała, że ZWSOFT wiodący w świecie dostawca zaawansowanych rozwiązań CAD / CAM dla przemysłu i twórca ZW3D oraz Luxion, wiodący producent zaawansowanego oprogramowania do renderowania i techniki oświetleniowej, producent programu KeyShot , zintegrowali program ZW3D CAD/CAM oraz KeyShot. Integracja ta umożliwia bezpośredni transfer modeli ZW3D do KeyShot za pomocą jednego kliknięcia, zapewniając użytkownikom ZW3D dostęp do szybkich, łatwych i dokładnych możliwości renderingu.

Najważniejsze zalety integracji KeyShot i ZW3D:

Szybko

Proste naciśnięcie przycisku w ZW3D może przenieść projektanta do środowiska renderowania.

Łatwo

Rendering w KeyShot nie wymaga dużo wiedzy. Można to zrobić poprzez przeciąganie i upuszczanie materiałów, dopasowanie oświetlenia i ruchu kamery. Tworząc wizualizacje 3D i animacje, użytkownicy mogą od razu widzieć efekt, oszczędzając czas, aby wygenerować wizualizacje 3D.

Dokładnie

Wszystkie materiały w KeyShot mają właściwości fizyczne oparte na rzeczywistych materiałach. To sprawia, że tworzenie realistycznych materiałów jest bardzo proste, niezawodne i szybsze niż kiedykolwiek.

WEBINARIUM

Firma 3D MASTER zaprasza również do udziału w webinarium poświęconemu tworzeniu renderingu w programie KeyShot.

Webinarium odbędzie się online 18 grudnia o godz. 14:00.

Webinarium jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.
Wymagana jest wcześniejsza REJESTRACJA >>>

 

Źródło: 3D Master

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.