Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Potwierdzone umiejętności CAD wpływają na przewagę konkurencyjną

Zdecydowana większość (77%) respondentów biorących udział w badaniu, przeprowadzonym podczas tegorocznego Open Door w Europie, jest zdania, że posiadanie profesjonalnego certyfikatu daje przewagę na rynku pracy.

Spośród 67% badanych, niektórzy albo już zostali zapytany o certyfikat podczas ubiegania się o pracę albo są zdania, że będą o to pytani w przyszłości, a 35% potwierdziło, że zostali poproszeni o potwierdzenie swoich kwalifikacji przez obecnego pracodawcę podczas procesu rekrutacji.

Celem badania przeprowadzonego przez Connect, dostawcę szkoleń i programów edukacyjnych Autodesk w regionie EMEA, było zmierzenie rosnącego znaczenia certyfikacji.

Podczas tegorocznego Open Door egzaminy potwierdzające znajomość oprogramowania Autodesk były oferowane w preferencyjnej cenie. Imprezy odbyły się Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk w Belgii, Danii, Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Udział w tym wydarzeniu był dla uczestników okazją do oceny dotychczasowych umiejętności i sprawdzenia, które obszary wiedzy wymagają poprawy. Potwierdzają to komentarze użytkowników: „Chciałem sprawdzić swoje kompetencje” albo „Myślę, że to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak duża jest moja wiedza oraz umiejętności w obsłudze AutoCAD w odniesieniu do profesjonalnego poziomu”.

Wyniki badania pokazały również, że 82% uczestników Open Door wykorzystuje oprogramowanie Autodesk w celach zawodowych, a 91% jest zdania, że najwyższą jakość pracy przynosi samodzielny trening połączony z nauką w praktyce.

Źródło: Autodesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.