Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

BricsCAD V15 już jest

BricsCAD® oferuje wszystkie znane funkcje .dwg CAD, dodając oszczędzające czas narzędzia oraz Modelowanie Bezpośrednie 3D. Z BricsCAD dostajesz więcej płacąc mniej.

Interfejs

BricsCAD® zapewnia narzędzia przyśpieszające i ułatwiające pracę, pozwalające łatwo poruszać się po rysunkach.

Kursor Quad

Narzędzia Quad działają zarówno w 2D jak i 3D. W przypadku pracy w 3D, główna grupa w Quad to "Modelowanie bezpośrednie". Aby wyciągnąć ścianę po prostu najedź na Quad i kliknij "Wyciągnij". Możesz edytować kształt za pomocą innych komend takich jak odejmij i wciśnij/wyciągnij.


Widżet Hotkey Assistant (V15)

Gdy tryb okna wyboru jest ustawiony na Krawędzie lub Powierzchnie, pojawi się nowy widżet Hotkey Assistant wyjaśniający, że za pomocą przycisku Ctrl możliwa jest zmiana trybu na inny.

Wstążka(V15)

Oferuje nowy sposób dostępu do narzędzi przy użyciu zakładek zamiast klasycznych pasków narzędzi.

Widżet Patrz-Od(V15)

Na przykładzie krzesła przedstawia aktualny kierunek widoku. Przełącz aktualny kierunek widoku klikając na strzałki dookoła krzesła

Zakładki dokumentu

Otwórz wiele dokumentów jednocześnie i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie.

Eksplorator Rysunku

Eksplorator rysunku umożliwia Ci dostęp do wszystkich ustawień, włączając wewnętrzne i zewnętrzne źródła, potrzebne do tworzenia i edycji rysunku. Bloki, które są zawarte w tym rysunku mogą być wstawiane w bieżącym rysunku bez konieczności otwierania rysunku źródłowego.

Rysowanie 2D

Twórz swoje rysunki techniczne 2D, plany budynków oraz krajobrazu szybko i dokładnie.

Uchwyty bloków dynamicznych (V15)

Użyj uchwytów aby kontrolować geometrię Twoich bloków dynamicznych. Uchwyty te pozwalają na obracanie, odwracanie, dopasowanie i rozszerzanie bloków.

Modelowanie 3D w rodzimym formacie .dwg

Modelowanie bezpośrednie

BricsCAD® oferuje zaawansowane narzędzia do bezpośredniego modelowania brył przy użyciu możliwości zastosowania wiązań. Bezpośrednie operacje modelowania mają zastosowanie do wszystkich brył ACIS, stworzonych w BricsCAD® jak i importowanych. Ponadto, kluczową cechą możliwości bezpośredniej edycji jest zachowanie intencji projektowych, co znacznie upraszcza pracę na skomplikowanych projektach.

Dodatkowe 600 renderowanych materiałów w wysokiej jakości

Tworzenie bardziej realistycznych renderingów, dzięki 600 nowych materiałów w wysokiej rozdzielczości

Praca w chmurze z Chapoo

Dzięki Chapoo możesz zapisywać pliki na serwerze i udostępniać je znajomym. Mogą oglądać Twoje pliki w chmurze dodawać adnotacje i komentować je. Chapoo nie wymaga pobierania i instalacji żadnej aplikacji.

Przewodnik Aplikacji

BricsCAD to nie tylko potężne oprogramowanie CAD, ale również pełnowartościowe środowisko programowania dzięki któremu producent może tworzyć przydatne społeczności klientów Bricsys aplikacje.

Przez ostatnie kilka lat ogólnoświatowa sieć twórców aplikacji, tych dużych i mniejszych, korzystała ze standardowego API BricsCAD, aby tworzyć oprogramowanie odpowiadające na potrzeby firm działających w konkretnej gałęzi przemysłu.

Modelowanie arkuszy blach

Połącz prostotę modelowania bezpośredniego z potęgą funkcji parametrycznych. Zastosuj operację edycji bezpośredniej do geometrii lub edytowania funkcji parametrycznych w przeglądarce. Przekrocz granicę narzucone przez modelowanie oparte na historii z narzędziami modelowania arkuszy blach BricsCAD.

BricsCAD BIM (V15)

BricsCAD BIM łączy wszystkie sekcje 2D, plany oraz detale z modelem 3D.
Jest dostępny wraz z ponad 600 materiałami do pobrania.
Funkcje BIM są zawarte w BricsCAD Platinum.

BricsCAD Communicator

BricsCAD Communicator jest to opcjonalny moduł do BricsCAD Pro i Platinum, który zapewnia wsparcie dla wysokiej jakości wymiany danych 3D pomiędzy głównymi formatami CAD. Ułatwia to import i eksport danych 3D CAD w tym formatów neutralnych (np. STEP i IGES), MCAD (np. CATIA, Inventor, SolidWorks) oraz innych formatów specyficznych.

Wersje BricsCAD

BricsCAD dostępny jest w trzech wersjach: Classic, Pro, Platinum. Każda z wersji odpowiada potrzebom użytkownika. Od prostego rysowania 2D do modelowania bezpośredniego 3D z wykorzystaniem kompleksowych narzędzi, a także nowych funkcjonalności BIM.

(wersje z pliku „Wersje Classic Pro Platinum”)

Więcej informacji na temat nowej wersji BricsCAD V15 na stronie polskiego dystrybutora.

Źródło: Vector Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.