Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

EliteCAD 13.1 - Nowa wersja elitarnego oprogramowania CAD 3D BIM

Firma Messerli Informatik AG udostępniła nową darmową aktualizację do EliteCAD, czyli profesjonalnego oprogramowania CAD 3D BIM dla architektów. EliteCAD w wersji 13.1 został wzbogacony o wiele przydatnych w architekturze funkcji i dodatków, które znacznie zwiększają możliwości oraz użyteczność programu.

Polscy użytkownicy EliteCAD mogą poczuć się w pełni usatysfakcjonowani. Programiści z Messerli Informatik AG stanęli na wysokości  zadania i w aktualizacji 13.1 wprowadzili wszystkie obiecane udoskonalenia. Pierwszą nowością jest kompatybilność EliteCAD z modelami 3D, wykonanymi w programie SketchUp i możliwość importowania ich z praktycznie niewyczerpanych zasobów darmowej biblioteki 3D Warehouse.

W EliteCAD 13.1 dodano ciekawą opcję eksportowania tworzonych planów, rzutów, modeli 3D i wizualizacji do jednego  pliku PDF, również w wersji 3D PDF.  Dzięki dokumentacji w formacie 3D PDF każdy architekt zyskuje jeszcze bardziej skuteczną i niezwykle sugestywną formę prezentacji swoich projektów klientom końcowym oraz innym odbiorcom, nie posiadającym oprogramowania CAD.

EliteCAD  został zoptymalizowany także pod względem wydajności. Jednym słowem, program jest jeszcze szybszy i wydajniejszy, co ma być szczególnie odczuwalne zwłaszcza w trakcie projektowania i modyfikowania bardzo skomplikowanych obiektów architektonicznych.

Wprowadzone w EliteCAD 13.1 usprawnienia nie ominęły również interfejsu użytkownika. Mając na uwadze zwiększenie wygody pracy oraz zadowolenia architektów, uproszczono i ulepszono obsługę wielu istotnych funkcji. 

Bezpłatną aktualizację do EliteCAD można pobrać z poziomu programu. Sam proces uaktualnienia przebiega w sposób całkowicie automatyczny. Miłym ukłonem w kierunku użytkowników  jest pozostawienie  dotychczasowego formatu  obsługiwanych plików, dzięki czemu mogą oni, od razu rozpocząć pracę na wcześniej utworzonych projektach, wykorzystując pełnię możliwości nowej wersji EliteCAD.

Źródło: TMSYS

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.