AKTUALNOŚCI

Nowy CorelCAD 2015

Firma Corel wprowadziła na rynek program CorelCAD 2015, najnowszą wersję swojego zaawansowanego i przystępnego cenowo rozwiązania CAD. Program CorelCAD 2015 zapewnia niezbędne narzędzia do projektowania CAD 2D i 3D, wszechstronną obsługę natywnych plików .DWG i grafik programu CorelDRAW, a także opcje automatyzacji, które pozwalają pracować z imponującą szybkością i wydajnością w systemach Windows i Mac. Użytkownicy korzystający z nowych funkcji, na przykład do szkicowania parametrycznego, podręcznej palety wymiarów czy ulepszonych narzędzi do bezpośredniego edytowania tekstu, od razu zauważą zwiększenie produktywności.

„CorelCAD 2015 to jedno z najbardziej skutecznych i opłacalnych rozwiązań CAD dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania” — powiedział Klaus Vossen, starszy menedżer ds. oprogramowania do grafiki technicznej firmy Corel.

„Ze względu na korzystną cenę, dobrze znany interfejs wstążki oraz obsługę dużej liczby formatów plików jest to jeden z najlepszych programów dla architektów, inżynierów i innych specjalistów korzystających w pracy z technologii CAD. Stanowiące nowość funkcje projektowania parametrycznego przyczyniają się do przyspieszenia toku prac w procesie projektowania. Dzięki szerokiej gamie narzędzi do projektowania 3D program CorelCAD 2015 jest idealnym produktem dla miłośników grafiki trójwymiarowej, poszukujących produktu do projektowania 3D w przystępnej cenie, który pozwala uzyskiwać trójwymiarowe realizacje — od koncepcji po gotowy produkt”.

Zastosowanie w programie CorelCAD 2015 najnowocześniejszej platformy ARES® CAD pozwoliło udostępnić nowe, intuicyjne funkcje i ulepszenia, dzięki którym możliwe jest zrealizowanie dowolnego projektu CAD:

NOWE powiązania rysunkowe (rysunki parametryczne) dla systemu Windows

Powiązania wymiarowe pozwalają zwiększyć precyzję szkicowania. Wymuszenie określonego zachowania kształtu geometrycznego zapewnia zachowanie właściwych proporcji projektów dwuwymiarowych, wartości kątów i wymiarów.

NOWE narzędzia do edycji 2D

Polecenie ExplodeBlockX pozwala rozbijać bloki na edytowalne kształty z zachowaniem wartości atrybutów. Narzędzie odrzucania duplikatów (DiscardDuplicates) upraszcza geometrię, a funkcja interakcyjnego przycinania ścieżki precyzyjnie przycina krzywe oraz narożniki na ekranie.

NOWA podręczna paleta wymiarów

Dostępne na ekranie ustawienia formatowania tekstu i właściwości wymiaru przyspieszają edycję i usprawniają korzystanie z często używanych ustawień.

ULEPSZONE opcje bezpośredniej edycji tekstu i tabel

Funkcja nakładania i wklejania do projektu tekstu z programu Microsoft Word umożliwia wygodne tworzenie i modyfikowanie tekstu. Opcje wstawiania, usuwania, scalania i zmiany rozmiaru komórek, wierszy oraz kolumn w istniejących tabelach pozwalają na sprawne umieszczanie istotnych tekstów lub instrukcji na rysunkach.

ULEPSZONY interfejs wstążki systemu Windows

Zwiększa wydajność i pozwala użytkownikom innych systemów CAD szybko opanować obsługę tego programu dzięki dostosowywanym przestrzeniom roboczym z interfejsem wstążki systemu Windows.

Ceny i dostępność

Program CorelCAD 2015 jest dostępny w następujących językach: angielskim, chińskim tradycyjnym, chińskim uproszczonym, czeskim, francuskim, hiszpańskim, japońskim, koreańskim, niemieckim, polskim, portugalskim (odmiana brazylijska), rosyjskim, tureckim i włoskim.

Cena wynosi 3,499.00 zł (z VAT). Zarejestrowani użytkownicy poprzednich wersji programów — CorelCAD, CorelCAD 2013 i CorelCAD 2014 — są uprawnieni do zakupu uaktualnienia w cenie 999.00 zł (z VAT).

Dostępne są licencje zbiorowe i edukacyjne, które umożliwiają elastyczne licencjonowanie hybrydowe dla użytkowników systemów operacyjnych Windows i Mac.

 

Źródło: Corel

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.