AKTUALNOŚCI

Nowe wykonania dźwigni przestawnych

Firma GANTER rozszerzyła zakres oferowanych dźwigni przestawnych o dwa nowe wykonania zwiększające możliwości ich zastosowań. Nowe produkty noszą oznaczenia GN 303 i GN 300.5.

Dźwignia GN 303 jest odmianą popularnych dźwigni serii GN 300. Innowacją wprowadzoną w nowym wykonaniu jest sposób mocowania i kształt przycisku. Przycisk ten, na etapie montażu, nabijany jest na specjalnie przygotowaną szpilkę wystającą z korpusu. Rozwiązanie takie powoduje, że dźwignia jest  nierozbieralna. W odróżnieniu od dźwigni GN 300 przycisk ma też gładką powierzchnię, co zapobiega gromadzeniu się brudu.

Dźwignia GN 303 dostępna jest zarówno z elementami stalowymi w wykonaniu ze stali oksydowanej na czarno (GN 303) lub stali nierdzewnej (GN 303.1). Przycisk występuje w trzech standardowych kolorach: pomarańczowym, czarnym bądź szarym.

Kolejną nową odmianą dźwigni GN 300 jest jej wykonanie w pełni nierdzewne GN 300.5. W tym przypadku wszystkie elementy składowe, tj.: ramię, korpus, sprężyna i wkręt mocujący wykonane są ze stali nierdzewnej. Wykonanie takie może być stosowane w środowiskach wymagających wysokiej odporności na korozję.

Dodatkowo, typ  „AS” (bez gniazda pod klucz imbusowy), zapobiega gromadzeniu się w tym miejscu zanieczyszczeń.

Źródło: GANTER

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.