Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

NX Realize Shape - webinar

Siemens PLM Software zaprasza na webinar poświęcony NX Realize Shape. Webinar odbędzie się w czwartek 16 października o g. 11.00.

NX Realize Shape zawiera ciekawą metodologię projektowania koncepcyjnego, która wykorzystuje zaawansowane podejście do tworzenia kształtów oparte na podziale wtórnym i po raz pierwszy wprowadzone w wersji NX 9. Narzędzie jest intuicyjne: można utworzyć kształt rozpięty na klatce, która może być wytłaczana, odchylana od prostoliniowości w poziomie, nachylana, obracana, powielana, itd. Można tworzyć klatki z krzywych lub polilinii i dzielić je stosownie do potrzeb bez utraty kontroli nad płynnymi przejściami. Produkt końcowy to wysokiej jakości edytowalne w NX powierzchnie  typu NURBS. Pozwala to na szybką konceptualizację pomysłów bez konieczności odnoszenia się do wiedzy eksperckiej. Narzędzie NX Realize Shape może być wykorzystywane w połączeniu lub równolegle z innymi narzędziami do projektowania i kształtowania powierzchni.

Agenda

1. Ogólne informacje na temat warunków styczności (G0, G1,G2).
2. Analiza powierzchni i ocena jakości połączenia.
3. Struktura i zasada działania modułu Realize Shape.
4. Zastosowanie wybranych funkcjonalności Realize Shape na przykładach.
5. Tworzenie designu postaci z wykorzystaniem Realize Shape.
6. Wizualizacja wykonanej postaci.

Prowadzący: Marcin Antosiewicz, CAMdivision

Źródło: Siemens PLM Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.