Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Nowy skaner 3D HDI 109

LMI Technologies przedstawia HDI 109 nowy system skanowania 3D dla aplikacji zintegrowanych lub wbudowanych

Skaner 3D HDI 109 to nowy model w rodzinie HDI 100 – kompaktowych skanerów skalibrowanych fabrycznie wyprodukowany przez LMI Technologies. Skaner ma możliwość skanowania małych elementów zachowując wysoki poziom dokładności. HDI 109 to kompletne rozwiązanie pozwalające uzyskać pełny cyfrowy model 3D obiektu po zeskanowaniu.

Główne korzyści wynikające z używania HDI 109:

HDI 109 jest kompaktowy i mobilny

Łatwy do ustawienia w miejscach trudnodostępnych dzięki swym małym wymiarom, idealnie nadaje się do zintegrowania lub wbudowania w maszynę. Posiada pyłoodporną i wodoszczelną obudowę (IP67) wykonaną z aluminium o wymiarach zewnętrznych 49 x 100 x 155mm. To najmniejszy zaawansowany system do skanowania 3D wykorzystujący technologię niebieskiego światła LED.

HDI 109 minimalizuje czas wprowadzenia produktu na rynek

Oszczędzenie cennego czasu działów badawczo- rozwojowych i przez to skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek można osiągnąć skupiając się na zasadniczych zagadnieniach rozwojowych, zamiast zajmować się rozwojem technologii skanowania 3D wewnątrz zakładu.

HDI 109 jest idealny dla wytwórców maszyn i urządzeń oraz integratorów systemów

HDI 109 skaner 3D jest idealny do zadań, które wymagają pomiarów 3D, wizualizacji lub kontroli małych elementów w przemyśle medycznym, dentystycznym lub dla wytwórców aplikacji. System jest wstępnie skalibrowany fabrycznie i gotowy do integracji z innymi urządzeniami celem uzyskania powtarzalnych wyników skanowania.

HDI 109 ma prosty SDK i zapewnia całkowitą kontrolę

Prosty w użyciu Software Development Kit (SDK) i szerokie możliwości jego integracji daje projektantom systemów całkowitą kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu modelowania 3D – od wykonywania skanów, przez ich łączenie do uzyskania gotowego modelu 3D. HDI 109 skaner 3D może generować pliki wyjściowe w różnych formatach (PLY, OBJ, STL, ASC, FBX) aby z łatwością obsłużyć różnorodne systemy.

Źródło: 3D Spaace

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.