AKTUALNOŚCI

Symulacje komputerowe dla inżynierów - studia podyplomowe

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej we współpracy z firmami DES ART i CADOR zapraszają na studia podyplomowe „Symulacje komputerowe dla inżynierów”.

Obecnie trwa nabór na rok akademicki 2014/2015. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 30 września 2014 poprzez formularz rekrutacyjny.

Studia oferują naukę w zakresie wykorzystania narzędzi obliczeniowych takich jak: ANSYS Teaching, HyperMesh i Radioss. Nabyte umiejętności mogą być bezpośrednio zastosowane w pracy z innymi, podobnymi narzędziami dostępnymi na rynku: ABAQUS, Autodesk SIMULATION, NX/NEi/MSC NASTRAN.

Cel studiów:

Dostarczenie wiedzy o podstawach nowoczesnych metod symulacji komputerowych oraz o sposobach ich praktycznego wykorzystania w szeregu dziedzinach techniki.

Dla kogo:

Dla inżynierów pracujących w przemyśle energetycznym, maszynowym, elektrotechnicznym i stoczniowym oraz absolwentów studiów politechnicznych

Kto prowadzi:

Zajęcia prowadzą inżynierowie-praktycy z Grupy DES ART - CADOR oraz wykładowcy z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej i Instytutu Maszyn Przepływowych PAN

Czas trwania: 2 semestry

Absolwenci Studiów otrzymują na zakończenie świadectwo ukończenia Studiów podyplomowych wydane przez Politechnikę Gdańską zgodnie ze wzorem określonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Na życzenie można również otrzymać certyfikat ukończenia Studiów w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie internetowej studiów: www.mes.mif.pg.gda.pl

 

Źródło: Cador Consulting

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.