Autodesk DAYS 2021

AKTUALNOŚCI

Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji

Już 4 listopada na Stadionie Narodowym odbędzie się największe spotkanie inżynierów, projektantów, architektów, twórców gier i animacji. Uczestnicy tegorocznego Forum Autodesk dowiedzą się, jak tworzyć lepsze produkty, w krótszym czasie i mniejszym nakładem środków, wykorzystując innowacyjne technologie i narzędzia projektowe.

Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce

Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce

W programie blisko 40 sesji o trendach i nowościach cyfrowych w różnych sektorach przemysłu, architekturze i budownictwie, mediach i rozrywce. Gościem specjalnym będzie Lynn Allen, Autodesk Technical Evangelist, która opowie m.in. o przyszłości projektowania oraz potencjale chmury w procesie tworzenia produktów. Pierwszy raz elementem forum będzie wystawa innowacyjnych narzędzi oraz sprzętu IT - m.in. nowości w obszarze stacji roboczych, skanerów oraz drukarek 3D. Udział w Forum Autodesk będzie okazją do zdobycia nowych kompetencji, możliwością kontaktu i wymiany doświadczeń z ekspertami z Polski i zagranicy oraz innymi użytkownikami rozwiązań Autodesk.

„Od ponad 30 lat Autodesk wyznacza trendy przy rozwoju technologii projektowych. Każda osoba związana z projektowaniem i tworzeniem produktów, nie tylko profesjonaliści, znajdzie w pakietach Autodesk rozwiązania usprawniające realizację lepszych produktów w krótszym czasie i niższym kosztem. Aby przekonać się, jak efektywnie wykorzystać portfolio rozwiązań Autodesk, zapraszamy do udziału w największej imprezie branżowej – mówi Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

Główne tematy Forum Autodesk 2014 dla Architektury i Budownictwa:

 • Pełny proces realizacji projektu w oparciu o model BIM

 • Model BIM na budowie

 • Inwentaryzacja cyfrowa: od skanowania do modelu budynku

 • Projektowanie obiektów przemysłowych i ciągów technologicznych z wykorzystaniem Autodesk Plant Design Suite

 • Sesja dla sektora energetycznego

Główne tematy Forum Autodesk 2014 dla Mechaniki i Przemysłu:

 • Cyfrowe prototypowanie a optymalizacja procesów

 • Nowości i technologie chmurowe

 • Symulacje i analizy w przemyśle

 • Nowe technologie do wizualizacji 3D, w tym Autodesk VRED

 • Planowanie i optymalizacja zakładów przemysłowych z Autodesk Factory Design Suite

Główne tematy dla Mediów i Rozrywki:

 • Nowe funkcje Autodesk 3ds Max

 • Autodesk Maya – efektywne wykorzystanie pakietu

 • Przykłady realizacji – pokaz projektów klientów

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu branżowym i dołączenia do społeczności użytkowników rozwiązań Autodesk. Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji dostępny jest na stronie www >>>

REJESTRACJA >>>

Partnerami Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji są:

Partnerzy Złoci: Dell, HP

Partner Srebrny: 3dConnexion

Partnerzy Brązowi: Canon, Europejski Fundusz Leasingowy, TPI – Certyfikowany Dystrybutor firmy FARO

Patroni medialni: 3DCAD.pl, automotivesuppliers.pl, Builder, cad.pl, cadpolska.pl, Industrial – Monitor, Magazyn Przemysłowy, Mechanik, muratorplus.pl, Przegląd Mechaniczny, sztuka-architektury.pl,
w-a.pl

Zobacz, jak było dwa lata temu podczas Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki:

Źródło: Autodesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.