Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

VII edycja studiów podyplomowych Design Management

Trwa rekrutacja na siódmą edycję studiów Design Management prowadzonych wspólnie przez IWP i SGH.

Program studiów z roku na rok jest udoskonalany, zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów. W bieżącej edycji zostały wzmocnione zajęcia praktyczne, które poprowadzą doświadczeni praktycy znających realia polskiego rynku – menedżerowie firm wdrażających wzornictwo oraz projektanci przygotowujący nowe produkty.

„To studia dla tych, którzy później, podczas pracy w przedsiębiorstwie, mogą mieć wpływ na politykę zarządzania marką oraz na poważne strategiczne decyzje: jak się rozwijać, w jakim kierunku iść, jakie trendy wybierać, jak odczytywać potrzeby rynku i jak na nie odpowiadać.” – mówi Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywny IWP i wykładowca studiów Design Management w wywiadzie dla portalu F5.

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji TUTAJ >>>

 

Źródło: IPW

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.