Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

VII edycja studiów podyplomowych Design Management

Trwa rekrutacja na siódmą edycję studiów Design Management prowadzonych wspólnie przez IWP i SGH.

Program studiów z roku na rok jest udoskonalany, zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów. W bieżącej edycji zostały wzmocnione zajęcia praktyczne, które poprowadzą doświadczeni praktycy znających realia polskiego rynku – menedżerowie firm wdrażających wzornictwo oraz projektanci przygotowujący nowe produkty.

„To studia dla tych, którzy później, podczas pracy w przedsiębiorstwie, mogą mieć wpływ na politykę zarządzania marką oraz na poważne strategiczne decyzje: jak się rozwijać, w jakim kierunku iść, jakie trendy wybierać, jak odczytywać potrzeby rynku i jak na nie odpowiadać.” – mówi Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywny IWP i wykładowca studiów Design Management w wywiadzie dla portalu F5.

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji TUTAJ >>>

 

Źródło: IPW

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.