AKTUALNOŚCI

Dobry Wzór 2012

Już za miesiąc poznamy laureatów 19. edycji konkursu Dobry Wzór 2012!

10 października br. międzynarodowe jury wybierze spośród 187 finałowych produktów i usług laureatów konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku Dobry Wzór. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jak co roku nagrodę specjalną – Wzór Roku przyzna Minister Gospodarki. Prezes IWP przyzna nagrodę Designer Roku. Od 12 października do 9 grudnia na wystawie pokonkursowej w IWP będzie można zobaczyć produkty i usługi finałowe oraz laureatów konkursu

Do tegorocznej, 19 edycji konkursu DOBRY WZÓR na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, zgłoszono aż 187 produktów i usług. Poznaj finalistów Dobrego Wzoru 2012!

Poniżej kilka projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji.

Wszystkie projekty można obejrzeć na stronie IWP

Źródło: Instytut Wzornictwa Przemysłowego

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.