Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

NX 9.0 Realize Shape & Synchronous – bezpłatny podręcznik w PDF

Kończą się prace nad nowymi książkami opartymi na najnowszej wersji NX 9.0. W tej chwili na finiszu jest skład podręcznika do NX Realize Shape & Synchronous Technology.

W NX 9.0 dodano szereg nowych funkcji i modułów oraz wprowadzono zakładkowy interfejs. Całość podręcznika liczy ponad 160 stron i będzie dostępna bezpłatnie. Dotychczasowy podręcznik do Synchronous jest dostępny na na stronie >>>

NX Synch

Podręcznik będzie dostępny w formie elektronicznej (PDF) wraz z plikami NX do ćwiczeń (PRT) i filmami instruktażowymi (AVI). Podręcznik składa się z trzech części:

  • NX Synchronous Technology 3D
  • NX Synchronous Technology 2D
  • NX Realize Shape

Pierwsza część to aktualizacja i rozszerzenie już znanego podręcznika, który był tworzony do NX 8.0, zawiera opis możliwości technologii synchronicznej w odniesieniu do modeli 3D.

Druga część dotyczy nowych możliwości technologii synchronicznej w 2D, w odniesieniu do pracy na szkicach, wprowadzonej w NX 9.0.

Część trzecia to opis możliwości poleceń w odniesieniu do nowego modułu NX Realize Shape, wyposażonego w narzędzia umożliwiające szybkie tworzenie designu. Na jego podstawie dalsze prace mogą wykonywać konstruktorzy-mechanicy dostosowując model pod względem technologicznym.

By w pełni wykorzystać podręcznik warto zamówić bezpłatną wersje testową NX dostępną m.in. na tej stronie www.nxtrial.pl

Źródło: CAMdivision

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.