ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Co zrobić, aby maszyna była bezpieczna?

23 września Elokon Polska, Omron Electronics, Politechnika Warszawska i Państwowa Inspekcja Pracy jako patron honorowy zapraszają na VII edycję seminarium: „Inżynieria bezpieczeństwa maszyn w praktyce przemysłowej” organizowane na Wydziale Inżynierii Produkcji.

Zaprezentowane zostaną podstawowe problemy kształtowania bezpieczeństwa maszyn, jednak nacisk położony będzie na zagadnienia praktyczne: proces oceny ryzyka – case studies i LOTO – bezpieczeństwo służb utrzymania ruchu.

Seminarium kierowane jest do projektantów, producentów, dostawców i użytkowników maszyn, ale również do pracodawców i wszystkich służb odpowiedzialnych za kształtowanie bezpiecznych warunków pracy.

Nie czekaj na wypadek. Posłuchaj najlepszych praktyków w branży bezpieczeństwa maszyn , którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem. Dowiedz się, jak zaprojektować, zbudować i eksploatować „bezpieczną maszynę”.

Szczegółowy program wydarzenia i formularz zgłoszenia dostępne na STRONIE ORGANIZATORA >>>

Źródło: Elokon

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.