Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Mini korbki ERFW+I

Elementy Elesa+Ganter znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i poza nim. W wielu przypadkach zdarza się więc, że wymaganiami stawianymi konkretnemu produktowi, poza solidnością i wytrzymałością, są estetyka wykonania i niewielkie rozmiary. Takimi właśnie produktami w grupie elementów napędowych są mini korbki serii ERFW+I.Mini korbki ERFW+I

Budowa korbki ERFW+I bazuje na połączeniu dwóch standardowych elementów Elesa+Ganter, rękojeści typu ERFW (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9683/4/77/rekojesci-dzwigniowe/erfw./eg/) i rękojeści obrotowej I.471+x (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9713/4/82/rekojesci-obrotowe/i.741+x/eg/). Niewielkie wymiary obu elementów tworzą kompaktowego kształtu korbkę, której obrotowa rękojeść daje możliwość wygodnego regulowania, nawet przy wymaganej dużej ilości obrotów.

Rękojeści dźwigniowe typu ERFW Rękojeści obrotowe typu I.741+x

Dla łatwego i ekonomicznego zamocowania korbki na wałku służy otwór poprzeczny w jej piaście. Wprowadzone przez wspomniany otwór wiertło umożliwia precyzyjne wykonanie otworu poprzecznego w wałku i późniejsze zakołkowanie połączenia.

Więcej informacji technicznych na temat mini korbek ERFW+I znajduje się na ich karcie katalogowej – ERFW+I (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9705/4/75/rekojesci-dzwigniowe-z-rekojescia-obrotowa/erfw+i/eg/)

Źródło: Elesa Ganter

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.