Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Sketchfab - Twoje wirtualne portfolio modeli 3D

Projektujecie w trzech wymiarach zawodowo, czy hobbistycznie? Na pewno nie raz chcieliście pochwalić się swoimi osiągnięciami. Sposobów na to jest wiele, ale czy słyszeliście od Sketchfab ?

Sketchfab to platforma, która pozwala nam na publikację naszych modeli 3D w Internecie. Korzysta ona z technologii WebGl, dzięki czemu możemy przeglądać lub udostępniać nasze pliki bez konieczności instalacji w przeglądarkach jakichkolwiek wtyczek lub pluginów. Jak sami twórcy platformy twierdzą „Sketchfab dla modeli 3D jest tym samym czym YouTube dla filmów, czy SoundCloud dla muzyki”. Cóż nie da się zaprzeczyć.

W Polsce Sketchfab nie jest jeszcze tak popularny, chociaż zadebiutował on w sieci już w 2012 roku. Trzeba przyznać, że od tego czasu wiele się zmieniło, platforma została rozbudowana, oczywiście na korzyść jej użytkowników.

Jesteście zainteresowani jej możliwościami? Jeżeli tak, to więcej na temat Sketchfab zobaczycie w filmie poniżej.

Tak wygląda przykładowy projekt umieszczony na platformie Sketchfab i osadzony w tym artykule.

Więcej modeli TUTAJ >>>

Źródło: SolidExpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.