Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

3Dconnexion przedstawia SpaceMouse Pro Wireless

Firma 3Dconnexion z dumą przedstawia nowy model myszki 3D – SpaceMouse Pro Wireless – pierwszą bezprzewodową myszkę 3D z obszernym zestawem profesjonalnych właściwości.

Sercem SpaceMouse Pro Wireless jest drążek z opatentowaną przez 3Dconnexion technologią sześciu stopni swobody ruchu, który tworzy naturalne połączenie między użytkownikiem a materiałem 3D. Zaawansowana technologia bezprzewodowa 2.4 GHz firmy 3Dconnexion dodatkowo porządkuje biurko z niepotrzebnych kabli.

Wraz z wprowadzeniem SpaceMouse Wireless, pierwszej bezprzewodowej myszki 3D na świecie, firma 3Dconnexion zrewolucjonizowała rynek,” mówi Antonio Pascucci, wiceprezydent ds produktów w firmie 3Dconnexion. „Od teraz SpaceMouse Pro Wireless podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, wykorzystując tą samą bezprzewodową swobodę w profesjonalnej serii urządzeń do nawigacji 3D firmy 3Dconnexion.”

Dzięki SpaceMouse Pro Wireless użytkownicy mogą płynnie przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać modele oraz widoki kamery, a wygodnie rozmieszczone na urządzeniu 15 klawiszy umożliwiają szybki dostęp do komend aplikacji, standardowych widoków i innych funkcji.

SpaceMouse Pro Wireless oferuje następujące korzyści:

  • Całkowita bezprzewodowa swoboda – bezprzewodowa technologia 2.4 GHz firmy 3Dconnexion umożliwia rzeczywiste połączenie z materiałami cyfrowymi przez dwa miesiące pracy baterii. Gdy akumulator potrzebuje ładowania, po prostu podłącz jeden z załączonych kabli USB i kontynuuj pracę


     

  • Profesjonalna wydajność – SpaceMouse Pro Wireless automatycznie rozpoznaje aplikację i przypisuje komendy do czterech inteligentnych klawiszy funkcyjnych. Jeśli pójdzie się o krok dalej, do każdego z 15 przycisków na urządzeniu można przypisać menu radialne składające się z czterech sekcji – daje to łatwy dostęp do jeszcze większej liczby ulubionych komend


  • Skup się na tym, co ważne – Menu ekranowe SpaceMouse Pro Wireless to funkcja, która umożliwia wygodne odzwierciedlenie komend przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych; pozwala ona skupić się na projekcie, nie na wybieraniu skrótów klawiszowych


  • Oglądaj swoje dzieło z każdej strony – dzięki użytej w SpaceMouse Pro Wireless technologii nawigacji 6DoF oraz klawiszom szybkiego widoku można szybciej wyłapywać błedy, szukać alternatywnych rozwiązań oraz bardziej efektywnie prezentować gotowe projekty


  • Minimalizuj ilość ruchów ręką – wygodnie rozmieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i łatwy dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc, co redukuje czas potrzebny na przenoszenie ręki na klawiaturę


  • Światowej klasy ergonomia i jakość produkcji – SpaceMouse Pro Wireless wyposażony jest w pełnowymiarowe miejsce na nadgarstek, które pokryte jest miękkim materiałem i zapewnia maksymalny komfort pracy. Każdy z wygodnych, w pełni programowalnych przycisków jest idealnie umiejscowiony, co gwarantuje najwyższą wydajność. Co więcej, urządzenie stworzone jest z wysokiej klasy komponentów i tworzy profesjonalną całość


  • Elastyczne połączenie – urządzenie można połączyć z komputerem albo przez odbiornik mikro-USB, albo przez dwu-portowy rozdzielacz USB (standardowe wyposażenie). Dzięki możliwości wyboru jednego z dwóch kabli USB prościej jest podłączyć i ładować SpaceMouse Pro Wireless, niezależnie od organizacji biurka.


  • Nowy sterownik 3Dconnexion – 3DxWare® 10 pozwala profesjonalnie dostosować i zoptymalizować SpaceMouse Pro Wireless w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności. W prosty sposób dopasuj ustawienia i przyciski urządzenia do swojej aplikacji i potrzeb. Skorzystaj z zupełnie nowych rewelacyjnych funkcji. Projektuj, twórz i nawiguj w całkowiecie nowy sposób.


Jesteś gotowy na profesjonalizm? Wszystko na temat nowego SpaceMouse Pro Wireless pod tym linkiem.

Ceny i dostępność

SpaceMouse Pro Wireless będzie w pełni dostępny z początkiem lipca 2014. Informacje o cenach będzie można znaleźć na stronie 3Dconnexion oraz u autoryzowanych resellerów.

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.