Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Nowy KeyShot 5 już jest

Nowy KeyShot 5 jest już dostępny. Poniżej opisujemy kilka wybranych nowości dostępnych w nowej wersji programu.

KeyShot Cloud

Pobieraj i dziel się ulubionymi zasobami KeyShot. KeyShot Cloud jest biblioteką online, z której możesz pobierać nowe zasoby, i dzielić się z innymi swoimi własnymi pomysłami. Otwarcie KeyShot Cloud umożliwia proste pobieranie zasobów, na zasadzie przeciągnij i upuść, do własnej lokalnej Biblioteki.

Duplikowanie

Duplikuj części w KeyShot bez zwiększania rozmiaru pliku. Duplikowanie części jest dostępne w formie narzędzia Wzoru. Każda kopia może być traktowana odrębnie dla szybkiego edytowania, lub dodawania materiałów. W każdej chwili jednak wszystkie mogą zostać zaktualizowane jednocześnie.

Animacja Zanikania

Stwórz animację, która powoduje zmianę poziomu przeźroczystości elementu, określając zakres zmiany. Dopasuj opcję przeźroczystość części, lub grup części i ciesz się nową animacją zanikania.

Dopasowywanie Perspektywy

Dopasowywanie perspektywy w czasie rzeczywistym, które ułatwia proces dopasowywania modelu do tła. Przy pomocy prostych kierunkowych linii pomocniczych, KeyShot pozwala na dwupunktowe, lub trzypunktowe dopasowane perspektywy bezpośrednio w oknie podglądu czasu rzeczywistego.

System Sun & Sky

Nowy system Sun & Sky służy do automatycznego tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Ustawienie lokalizacji razem z wyborem dnia, godziny i stopnia zamglenia pozwala na tworzenie nielimitowanej ilości scenariuszy pory dnia.

KeyShot 5 to jeszcze bardziej intuicyjny interfejs, z nową wstążką i łatwiejszym dostępem do narzędzi i materiałów. Firma Luxion postawiła na zwiększenie efektywności pracy poprzez jeszcze szybszy rendering i rozwój narzędzia animacji.

Więcej szczegółów i nowych funkcji na stronie www >>>

Źródło: Datacomp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.