Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Monitor 2 w 1 - czy to się sprawdzi?

Model 2 w 1 został nagrodzony za innowacyjność podczas tegorocznych targów Computex. Monitor 19DP6QJNS składa się z dwóch 19-calowych wyświetlaczy połączonych ramką o grubości zaledwie 3,5 mm. Dzięki temu odstęp pomiędzy dwoma ekranami jest praktycznie niezauważalny.

Łączna powierzchnia robocza nowego modelu wynosi 32 cale. Obydwa ekrany oparto na matrycach IPS, które zapewniają bardzo dobre odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Odchylenie każdego z paneli można regulować w zakresie do 22,5 stopnia w przód i w tył.

Monitor idealnie sprawdzi się podczas pracy na kilku dokumentach. Grafik czy projektant CAD CAM  z pewnością doceni również zwiększoną przestrzeń roboczą i zgrabne połączenie dwóch paneli. Rozwiązanie to pozwoli również w wygodny sposób grać dwóm osobom na podzielonym ekranie.

Pierwszy z ekranów został wyposażony w złącze DisplayPort oraz VGA, a drugi w VGA jak również HDMI
z możliwością skorzystania z interfejsu MHL, który umożliwia podpięcie smartfona lub tabletu i jednoczesne ładowanie tego urządzenia. 

PHILIPS 19DP6QJNS nie jest jeszcze dostępny w Europie.

Źródło: MMD,Philips,19DP6QJNS, monitor, lcd, 2 w 1,

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.