Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

BricsCAD V14 wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion

BricsCAD V14 od wczoraj wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion, najbardziej profesjonalne urządzenia do nawigacji w 3D dla inżynierów, architektów i ekspertów. BricsCAD, który pracując na formatach .dwg oferuje wszystkie znane właściwości CAD i Bezpośrednie Modelowanie 3D, teraz staje się jeszcze silniejszy.

Użytkownicy mogą równocześnie przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać modele 2D/3D, podczas gdy standardowa myszka wykorzystywana jest do wybierania pozycji menu lub części modelu.

Główne korzyści wynikające z integracji myszki 3D z aplikacją BricsCAD to:

  • Inteligentna Nawigacja 3D – Myszka 3D automatycznie rozpoznaje punkt zainteresowania na modelu w celu stałego determinowania optymalnego centrum rotacji. W połączeniu z opatentowaną przez 3Dconnexion nawigacją wykorzystującą sześć stopni swobody ruchu, użytkownicy zyskują najbardziej naturalną i wygodną nawigację w trójwymiarze.

  • Różne Tryby Nawigacji 3D – tryb obiektu, tryb helikoptera, tryb kamery oraz tryb kamery celowej pozwalają użytkownikowi dostosować pracę myszki 3D do swojego stylu pracy

  • Tryb Nawigacji 2D – myszki 3D firmy 3Dconnexion są również przydatne w trybach 2D w programie BricsCAD, pozwalając użytkownikom równocześnie przesuwać, przybliżać i oddalać arkusz roboczy

Jesteśmy bardzo dumni z faktu ogłoszenia wsparcia myszki 3D firmy 3Dconnexion w BricsCAD V14”, mówi Erik De Keyser, Prezes Bricsys. „Wprowadziliśmy pełną intergrację myszki 3D, która oferuje łatwą i intuicyjną nawigację podczas pracy w 2D i 3D, uzupełniając nasze dążenia do umożliwienia modelowania i projektowania z zawrotną szybkością.”

BricsCAD V14 współpracuje ze wszystkimi modelami myszek 3D firmy 3Dconnexion, włączając w to najnowszy SpaceMouse Wireless, jedyną bezprzewodową myszkę 3D na świecie.

Erik De Keyser dodaje: “Urządzenia firmy 3Dconnexion dają użytkownikom możliwość nawigowania w ich świecie 3D z większą precyzją, prędkością i efektywnością – poprawiając jakość projektów i samego projektowania. Bardzo się cieszymy, że teraz możemy wprowadzić taką funkcjonalność także w BricsCAD V14.”

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.