Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

BricsCAD V14 wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion

BricsCAD V14 od wczoraj wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion, najbardziej profesjonalne urządzenia do nawigacji w 3D dla inżynierów, architektów i ekspertów. BricsCAD, który pracując na formatach .dwg oferuje wszystkie znane właściwości CAD i Bezpośrednie Modelowanie 3D, teraz staje się jeszcze silniejszy.

Użytkownicy mogą równocześnie przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać modele 2D/3D, podczas gdy standardowa myszka wykorzystywana jest do wybierania pozycji menu lub części modelu.

Główne korzyści wynikające z integracji myszki 3D z aplikacją BricsCAD to:

  • Inteligentna Nawigacja 3D – Myszka 3D automatycznie rozpoznaje punkt zainteresowania na modelu w celu stałego determinowania optymalnego centrum rotacji. W połączeniu z opatentowaną przez 3Dconnexion nawigacją wykorzystującą sześć stopni swobody ruchu, użytkownicy zyskują najbardziej naturalną i wygodną nawigację w trójwymiarze.

  • Różne Tryby Nawigacji 3D – tryb obiektu, tryb helikoptera, tryb kamery oraz tryb kamery celowej pozwalają użytkownikowi dostosować pracę myszki 3D do swojego stylu pracy

  • Tryb Nawigacji 2D – myszki 3D firmy 3Dconnexion są również przydatne w trybach 2D w programie BricsCAD, pozwalając użytkownikom równocześnie przesuwać, przybliżać i oddalać arkusz roboczy

Jesteśmy bardzo dumni z faktu ogłoszenia wsparcia myszki 3D firmy 3Dconnexion w BricsCAD V14”, mówi Erik De Keyser, Prezes Bricsys. „Wprowadziliśmy pełną intergrację myszki 3D, która oferuje łatwą i intuicyjną nawigację podczas pracy w 2D i 3D, uzupełniając nasze dążenia do umożliwienia modelowania i projektowania z zawrotną szybkością.”

BricsCAD V14 współpracuje ze wszystkimi modelami myszek 3D firmy 3Dconnexion, włączając w to najnowszy SpaceMouse Wireless, jedyną bezprzewodową myszkę 3D na świecie.

Erik De Keyser dodaje: “Urządzenia firmy 3Dconnexion dają użytkownikom możliwość nawigowania w ich świecie 3D z większą precyzją, prędkością i efektywnością – poprawiając jakość projektów i samego projektowania. Bardzo się cieszymy, że teraz możemy wprowadzić taką funkcjonalność także w BricsCAD V14.”

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.