AKTUALNOŚCI

Dziś rozpoczynają się targi ITM Polska

Prawie 1400 maszyn i urządzeń za kilkaset milionów złotych od dziś zacznie pracować w poznańskich pawilonach. Rozpoczną się bowiem targi ITM Polska, które potrwają do piątku, 6 czerwca.

Od dziś szum maszyn wypełni poznańskie hale. Zakończone ostatnie próby, ustawianie i podłączanie prawie 1400 maszyn i urządzeń, które od dziś można podziwiać na największych targach przemysłowych w tej części Europy: ITM Polska.

W Poznaniu zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania dla takich branż jak maszynowa, motoryzacyjna, zbrojeniowa, energetyczna czy kolejnictwo. Podczas targów zaprezentuje się ponad 1000 marek z całego świata (30 krajów). Po raz pierwszy zobaczyć będzie można ofertę firm z Indii – Kraju Partnerskiego (ok. 120 firm) oraz wystawców Forum Odlewniczego Focast (ponad 100 firm). W sumie targi ITM Polska i Forum Focast zajmą obszar 9 pawilonów.

Godziny otwarcia targów: wtorek – czwartek: 9:00 - 17:00, piątek: 9:00 - 16:00
Ceny biletów: od 18 zł.

Nowości, lista wystawców, zasady wejścia na: www.machtool.mtp.pl
Wystawcy salonu CAD/CAM na: www.3dcad.pl/itmpolska

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.