Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

NEC E232WMT - 23-calowy, innowacyjny monitor dotykowy

NEC Display Solutions wprowadził do oferty monitor biurkowy MultiSync® E232WMT z technologią multi-touch i podświetleniem LED. Urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem najnowszych systemów operacyjnych, do użytku w nowoczesnym środowisku biurowym, w zastosowaniach Digital Signage lub jako drugi monitor.

Ten 23-calowy, dotykowy monitor z panelem In Plane Switching (IPS) jest znakomitym dodatkiem do serii tradycyjnych monitorów desktopowych NEC E, zapewniając doskonałe kolory i czas reakcji oraz wysoką jakość. Stopka o regulowanej wysokości może zostać dostosowana do potrzeb każdego użytkownika, można jej też używać w trybie flat desktop, ustawiając ekran równolegle do podłoża.

“W nowoczesnym środowisku pracy coraz częściej korzysta się z rozwiązań dotykowych, od smartfonów i tabletów, po monitory wielkoformatowe i tablice interaktywne.” – powiedział Christopher Parker, Product Line Manager Desktop Displays w NEC Display Solutions Europe – „Najnowsze systemy operacyjne i aplikacje biurowe oferują możliwość interakcji dotykowej. Pracownicy biurowi potrzebują inteligentnego monitora biurkowego, który pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie tych możliwości w elastyczny sposób. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakie wzbudził E232WMT na ostatnich targach ISE w Amsterdamie, wyraźnie widać, że istnieje zapotrzebowanie na dotykowy monitor biurkowy w wielu profesjonalnych zastosowaniach.”

Monitor dotykowy E232WMT dysponuje 10-punktową technologią dotykową P-Cap. Ponadto panoramiczny format ekranu jest idealny do zastosowań side-by-side, a szeroki wachlarz złączy zawiera trzy wejścia – HDMI, DVI-D oraz D-Sub.

Regulacja wysokości ekranu w zakresie 53mm i funkcja jego pochylania oraz zintegrowane głośniki, wejście słuchawkowe jack, hub USB 3.0 i kamera internetowa FHD zapewniają wysoki poziom ergonomii. Zalety matrycy  IPS, szerokie kąty widzenia ekranu w formacie 16:9 oraz funkcja overdrive skracająca czas reakcji umożliwiają płynne przewijanie dokumentów bez efektu rozmazywania obrazu, a także doskonałą reprodukcję plików statycznych i wideo.

Podświetlenie LED, jak również certyfikat TCO 6.0 gwarantują, że monitor E232WMT wpasowuje się w filozofię zrównoważonego rozwoju NEC Green Vision.

Dostępność

Nowy monitor NEC MultiSync® E232WMT po raz pierwszy został zaprezentowany na targach ISE 2014 w Amsterdamie i będzie dostępny na rynku polskim w drugiej połowie maja 2014.

Źródło: NEC

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.