AKTUALNOŚCI

TOOL - SHOP 2014 - 2. edycja Konferencji dla Narzędziowni

W dniach 12-13 czerwca br. w Jaworzu k. Bielska-Białej odbędzie się 2. edycja Konferencji dla Narzędziowni TOOL - SHOP.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do menadżerów - kadry średniej i zarządzającej narzędziowniami (zarówno działającymi na potrzeby własne jak również dla klientów zewnętrznych) oraz do działów zakupów firm produkcyjnych (motoryzacja, AGD, RTV, lotnictwo i inne), która są zainteresowane nawiązaniem lub rozszerzeniem współpracy z narzędziowniami w naszym kraju.

Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy będą mogli uczestniczyć w wystąpieniach dotyczących m.in.:

  • Monitorowania procesu produkcji tłoczników

  • Wykorzystania danych o rzeczywistych kosztach do budowy algorytmu szybkiej wyceny nowych projektów

  • Mould-ID - Kompleksowe zarządzanie narzędziami i oprzyrządowaniem

  • Project manager w procesie produkcji narzędzi

  • Lokalizacja narzędzi oraz części zamiennych

  • Aspekty trwałości, wydajności, jakości i kosztów w procesie produkcyjnym

  • Narzędziownia jako kontrolowany chaos - współpraca przy regeneracjach i awariach

  • Rozwiązywanie problemów narzędziowni poprzez udział w grupach roboczych narzędziownia - odlewnia - uczelnia

  • Jak uniknąć błędów - analiza technologiczna wyprasek

Podczas konferencji o swoich doświadczenia i dobrych praktykach będą mówić przedstawiciele takich firm jak: Kirchhoff Polska, LEDO s.c., Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. (Partner Branżowy), Narzędziownia Bogdan Pszenica, FCPK Bytów Sp. z o.o. (Partner Branżowy), Balluff Sp. z o.o. (Partner Branżowy), Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Zakład w Chrzanowie, CAMdivision Sp. z o.o. (Partner), Grafco Roksana Zdrada i Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Program tegorocznej konferencji, zgodnie z sugestiami uczestników edycji 2013, został poszerzony o możliwość bezpośrednich rozmów pomiędzy zainteresowanymi firmami - potencjalnymi zleceniodawcami a narzędziowniami. W drugim dniu konferencji, 13 czerwca przewidzieliśmy możliwość odbycia po kilka rund rozmów b2b pomiędzy firmami.

Konferencja TOOL-SHOP to także dobra okazja do integracji środowiska i nawiązania nowych kontaktów. Przyczyni się do tego wieczorny bankiet na zakończenie pierwszego dnia spotkania - bogaty w atrakcje, w tym losowanie licznych nagród.

Więcej informacji: www.nowoczesnanarzedziownia.pl

Źródło: www.nowoczesnanarzedziownia.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.