Autodesk DAYS 2021

AKTUALNOŚCI

V edycji "Profesjonalistów dla Profesjonalistów" już w maju

Seminarium będzie miało miejsce 22 i 23 maja br. na terenie Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. 

Przypominam, że „Profesjonaliści dla profesjonalistów” to program stworzony przez TopSolution, który ma na celu organizacje spotkań przedstawicieli branży meblarskiej na terenie całej Polski. 
Firmy, które otworzyły się na innowacyjne rozwiązania, prezentują je i udowodniają, że wprowadzenie nowoczesnych technologii w fabryce mebli, może przynieść realne zyski. 

Na seminarium zapraszamy przedstawicieli branży meblarskiej, którzy zajmują się produkcją mebli. Spotkanie jest skierowane do firm o różnym profilu produkcyjnym. 
Na spotkanie może przybyć 5cio osobowa delegacja. W przypadku większej ilości osób, prosimy o przesłanie wiadomości na: marketing@topsolution.pl

Prosimy aby potwierdzenie uczestnictwa przesyłać na adres: marketing@topsolution.pl

Źródło: Topsolution

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.