Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Nagroda iF Design Award 2014 dla SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Wireless najlepszy spośród ponad 3200 produktów dzięki nadzwyczajnej jakości projektowania i swej użyteczności

Produkt firmy 3Dconnexion – SpaceMouse Wireless – pierwsza bezprzewodowa myszka 3D na świecie zdobyła nagrodę iF Design Award 2014 w kategorii projektowania produktów. Nagroda ta jest jedną z najstarszych i najważniejszych w branży projektowej.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o takie kryteria jak nadzwyczajna jakość projektowa i użyteczność. W tym roku, jury w składzie 49 ekspertów oceniało 3249 urządzeń w kategorii projektowania produktów i wybrało kilku zwycięzców, w tym SpaceMouse Wireless.

Nagroda iF znana na całym świecie już od 60 lat w branży projektowania produktów, firma 3Dconnexion jest naprawdę dumna z otrzymania tak prestiżowego wyróżnienia.

Zwycięzcy tegorocznego konkursu ogłoszeni zostali podczas ceremonii BMW Welt w Monachium, w Niemczech, 28 lutego 2014 roku. Zwycięzcy będa zaprezentowani podczas gali na wystawie iF Design w Hamburgu, w Niemczech, w marcu tego roku.

Jesteśmy naprawdę bardzo dumni ze zdobycia tej nagrody, ponieważ odzwierciedla ona wszystkie nasze wysiłki, które włożyliśmy w wykreowanie naszych produktów,” mówi Antonio Pascucci, VP 3Dconnexion. „Cały czas dążymy do jak najlepszego zoptymalizowania sposobu interakcji człowieka z cyfrowym materiałem 3D; dzięki SpaceMouse Wireless, która po raz pierwszy łączy w sobie opatentowany sensor wykorzystujący 6 stopni swobody ruchu z bezprzewodową technologią 2.4GHz, spełniliśmy życzenia wielu istniejących i przyszłych klientów 3Dconnexion.”

SpaceMouse Wireless został zaprojektowany przez 3Dconnexion we współpracy z Design Partners. Został stworzony, by zaoferować profesjonalistom projektowania 3D zaawansowaną nawigację w trójwymiarze, której można oczekiwać od myszek 3D firmy 3Dconnexion, w połączeniu z bezprzewodową wolnością. SpaceMouse Wireless oferuje użytkownikom:

  • Nawigację opartą o sześć stopni swobody ruchu (6DoF) w ponad 200 aplikacjach 3D.

  • Bezprzewodową technologię 2.4GHz, która zapewnia połączenie z treściami 3D w czasie rzeczywistym

  • Wbudowany akumulator zapewniający miesiąc pracy

  • Wygodną, stalową konstrukcję i dwa ergonomicznie rozmieszczone przyciski

Nagroda iF pokazuje, że właściwości te zostały zauważone i docenione, co czyni SpaceMouse Wireless firmy 3Dconnexion pierwszym na świecie – i najlepszym – sposobem na nawigowanie treściami 3D w sześciu stopniach swobody ruchu (6DoF).

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.