AKTUALNOŚCI

AddCAD Architecture dla ZWCAD i AutoCAD

Projektuj w 3D, pozostając w swoim systemie CAD 2D jak AutoCAD LT czy ZWCAD. Z AddCAD Architecture nie tylko rysujesz linie, łuki i okręgi, możesz tworzyć ściany, drzwi, okna, dachy czy schody, czyli pełne elementy 3D. Oznacza to ogromny wzrost wydajności i szybkie osiągnięcie wyników.

Przejście do projektowania w 3D to duża zmiana. Specjaliści z branży dąży do takich rozwiązań ale w wielu przypadkach bez powodzenia. Oprócz tradycyjnych koszty przejścia z 2D do "czystego" rozwiązania 3D CAD, zmiana stemu nieuchronnie pociąga za sobą całkowitą zmianę naszego sprawdzonego i przetestowanego interfejsu. AddCAD, aplikacjia CAD, która już od 20 latach istnieje na rynku, eliminuje te trudności ponieważ działa bezpośrednio na AutoCAD czy ZWCAD. W związku z tym, można nadal pracować ze znanymi narzędziami używanymi na co dzień bez konieczności drastycznej zmiany sposobu pracy.

Przykładowe Narzędzia jakie mamy do dyspozycji w AddCAD Architecture:

Biblioteka obiektów parametrycznych

Rozbudowana biblioteka obiektów parametrycznych takich jak: ściany, ramy, drzwi, okna i wiele innych. Przy edycji obiektu, wszystkie powiązane z nim obiekty dostosują się automatycznie.

Modelowanie drzwi i okien

Program umożliwia wstawianie gotowych drzwi i okien z bogatej biblioteki. Ponadto w łatwy sposób można tworzyć własne drzwi i okna.

window-door-modeler

Generator schodów

AddCAD pozwala na tworzenie schodów i stopni dowolnego typu, o kształcie zdefiniowanym przez śledzenie wybranej krzywej.

stair-generator

Generator dachów

W AddCAD możlliwe jest wygenerowanie każdego typu dachu, szczytu,  sklepienia i pozwala na łatwe wstawianie wykuszy, okien i kominów.

roof-generator

Piętra, przekroje oraz widoki 3D

Aby uzyskać piętra i przekroje, wystarczy prześledzić linię na którą ma być zrzutowany model 3D. W ten sam sposób można wygenerować widoki: izometryczny, perspektywiczny i przycięty.

elevations-sections-3Dviews

Poręcze, balustrady, gzymsy oraz rynny

Program umożliwia tworzenie balustrad, poręczy, gzymsow, rynien dowolnego kszatłu. W tym celu wystarczy zdefiniować ich profil wraz z linią do prześledzenia.

railings-balustrades-ledges-gutters

Renderowanie

Dzięki zintegrowanemu silnikowi do renderowania, AddCAD pozwala na wstawianie zdjęć i tworzeniu wysokiej jakości scen w Twoim rysunku.

powerful-rendering

Promocja :)

Dla użytkowników ZWCAD+ ruszyła specjalna promocja: program AddCAD Architecture LT można nabyć w cenie 90 euro. Więcej informacji na stronie dystrybutora.

Źródło: UI Szansa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.