Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Focus3D X 130

Firma FARO Technologies poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu na rynek nowego skanera laserowego FARO Focus3D X 130.
 
Główne zalety najnowszego członka z serii X skanerów laserowych firmy FARO to niezwykła wydajność, niewielkie rozmiary oraz elastyczność w przeprowadzaniu skaningu laserowego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dzięki zasięgowi skanowania do 130 metrów, skaner jest idealnym narzędziem do zastosowań o średnim zasięgu skanowania w branżach takich jak: architektura, BIM, zarządzanie nieruchomościami, a także produkcja przemysłowa, analizy sądowe i rekonstrukcje wypadków.
 
 Najnowszy produkt firmy FARO umożliwia szybkie, nieskomplikowane, a mimo to dokładne pomiary obiektów i budynków. W promieniu do 130 metrów szybko i niezawodnie rejestruje zewnętrzne części lub struktury budynku, obiekty przemysłowe, miejsca wypadków lub elementy konstrukcyjne o dużych rozmiarach.Skaner laserowy Focus3D X 130 łączy w sobie precyzyjną technologię skaningu, mobilność oraz jest łatwy w użyciu. Ponadto wyróżnia się niezawodnością, elastycznością i pozwala na podgląd danych skanowania w czasie rzeczywistym. Wbudowany odbiornik GPS rejestruje pozycję skanowania na miejscu i ułatwia automatyczne dopasowanie poszczególnych skanów względem siebie podczas późniejszej obróbki. Laser klasy 1 gwarantuje zawsze skuteczną i bezpieczną pracę ze skanerem.
 
„Ekran dotykowy urządzenia Focus3D X 130 jest tak łatwy w obsłudze jak smartfon”, mówi Ralf Drews, dyrektor zarządzający FARO Europe. „Ponadto, dzięki wytrzymałości baterii wynoszącej 4,5 godziny, urządzenie jest bardzo uniwersalne i trwałe. Minimalna waga, niewielkie gabaryty oraz karta pamięci SD sprawiają, że Focus3D X 130 to urządzenie w pełni mobilne. Tę wyjątkową jakość możemy zaoferować na warunkach, które są wyjątkowe na rynku”.
 
Wprowadzając na rynek skaner FARO Focus3D X 130, firma FARO oferuje swoim klientom możliwość wyboru pomiędzy skanerem o średnim zasięgu FARO Focus3D X 130 (do 130 metrów) a skanerem o długim zasięgu FARO Focus3D X 330 (do 330 metrów).
 
Więcej informacji na: www.faro.com

 

Źródło: www.faro.com

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.