AKTUALNOŚCI

BricsCAD V14 dla systemu Linux

Grupa Vector Software, dystrybutor oprogramowania BricsCAD w Polsce informuje, że dostępna jest już najnowsza wersja programu BricsCAD V14 na system operacyjny Linux.

A oto co znalazło się w wersji BricsCAD V14:

Interfejs - Przebudowany graficznie interfejs wyświetlany jest teraz w bardziej przejrzystym formacie, przyjaznym dla użytkownika. Pozwala na pełną konfigurację i dopasowanie do potrzeb.

System operacyjny - BricsCAD® jest dostępny nie tylko na platformie Microsoft® Windows®, ale także na Linux oraz Macintosh (kolejne podwersje). Wspiera systemy zarówno 32 jak i 64 bitowe.

Narzędzia 2D i 3D - Rzutowanie - Dodatkowa funkcjonalność w obszarze modelu pozwala na automatyczne generowanie widoków 2D modelu, a także generowanie ich przekrojów. Użytkownik posiada pełną kontrolę nad rozmieszczeniem, sposobem rzutowania oraz innymi właściwościami widoku.

Menu Quad - Menu Quad z dodatkowymi funkcjonalnościami i nowym sposobem działania.

Manipulator 3DConnexion - Możliwość połączenia z manipulatorem 3D firmy 3D Connexion.

Narzędzia arkusza blachy - Dodane zostały narzędzia arkusza blachy pozwalające na projektowanie części blaszanych, a także generowanie ich widoków rozłożonych z możliwością zapisu w formatach .dwg oraz .dxf.

Biblioteki części znormalizowanych - Rozbudowano bibliotekę części znormalizowanych osiągając ponad 30 tys. pozycji różnych producentów.

BricsCAD® Communicator - Dodatkowy moduł pozwalający na swobodną wymianę plików w formatach STEP, IGES, CATIA, Inventor, SLDASM, SLDPRT i innych.

Dodatkowo - Edycja wymiarów na miejscu, wyrażenia algebraiczne w wiązaniach 3D, opisowe style i jednostki.

 

Źródło: BricsCAD,Vector Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.