Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Nowe rozwiertaki CoroReamer 435 i 835

Z dniem 1 października w asortymencie narzędzi Sandvik Coromant pojawią się dwa nowe modele rozwiertaków. Rozwiertaki pełnowęglikowe z rodziny CoroReamer sprawdzają się w zastosowaniach wymagających wysokiej jakości, doskonałego wykończenia powierzchni i wąskich tolerancji. Doskonała jakość otworów i bezpieczeństwo obróbki są zasługą dedykowanych geometrii i wewnętrznego podawania chłodziwa.

 

Nowe rozwiertaki Sandvik Coromant CoroReamer 435 i 835 do wydajnego, precyzyjnego rozwiercania

CoroReamer 435 to uniwersalny, wydajny rozwiertak do szerokiego spektrum materiałów i zastosowań. CoroReamer 835 to narzędzie dedykowane do stali konstrukcyjnych i nierdzewnych oraz zastosowań wymagających najwyższej wydajności.

 

Rozwiertaki ze śrubowymi rowkami wiórowymi służą do wykonywania otworów przelotowych, a z rowkami prostymi - do otworów nieprzelotowych. Standardowy zakres średnic wykonywanych otworów to 3.97-20 mm (0.156-0.787 cala) przy osiągalnej klasie tolerancji otworu IT7.

          

Nowy asortyment rozwiertaków uzupełnia ofertę CoroReamer 830, przeznaczoną do otworów o większych średnicach.

Źródło: Sandvik Coromant

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.