Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

FARO 3D Documentation User Meeting 2014 w Klasztorze Andechs

Dokumentacja 3D z wykorzystaniem skanowania laserowego jest nieodzownym elementem wielu branż. Na czwartym spotkaniu 3D Documentation User Meeting w dniach 3 – 4 kwietnia 2014 roku zostanie zaprezentowanych wiele nowych możliwości zastosowań i trendów technologicznych związanych z dokumentacją 3D. Użytkownicy oraz osoby zainteresowane znajdą tutaj platformę do wymiany pomysłów i doświadczeń. Liczne warsztaty i wykłady specjalistyczne otworzą nowe perspektywy. Liczba uczestników jest ograniczona. Upust na wczesne zgłoszenie „Early Bird” można uzyskać do 31.01.2014 r.

Korntal-Münchingen, grudzień 2013 r. FARO 3D Documentation User Meeting jest od dawna miejscem spotkań i ulubioną platformą komunikacji dla użytkowników i entuzjastów skanowania laserowego 3D. W przyszłym roku spotkanie to odbędzie się 3 i 4 kwietnia w Klasztorze Andechs – już po raz czwarty. Uczestnicy poznają aktualne dokonania i nowości związane ze skanerami laserowymi i wyniosą dla siebie praktyczne wskazówki i porady na temat codziennej pracy z takimi urządzeniami. Organizatorem imprezy jest po raz kolejny firma FARO, lider rynku w zakresie skanowania laserowego i przenośnej techniki pomiarowej. 

Przez dwa dni prestiżowi referenci z branży przemysłu i gospodarki będą prezentowali projekty związane z dokumentacją 3D z zakresu architektury, inżynierii, ochrony zabytków, techniki górniczej i tunelowej oraz leśnictwa i rolnictwa. Liczne wykłady oraz towarzyszące im warsztaty umożliwią uczestnikom – niezależnie od ich poziomu zaawansowania – intensywny transfer informacji i wiedzy.

Na nadchodzącym 3D Documentation User Meeting pozostanie ponadto wystarczająco dużo czasu na rozmowy z referentami i innymi uczestnikami, jak i na networking z ekspertami, którzy rozpoznali już potencjał dokumentacji 3D i wykorzystują go do własnych celów. Oprócz wykładów i warsztatów różne przedsiębiorstwa będą przedstawiały nowe rozwiązania z zakresu sprzętu oraz oprogramowania komputerowego dla dokumentacji 3D.

Zainteresowanie i frekwencja na ostatnich spotkaniach użytkowników dowodzą, że platforma komunikacyjna i networkingowa w zakresie dokumentacji 3D stale zyskuje na znaczeniu. Wcześniejsze zgłoszenie się opłaca: Liczba uczestników jest ograniczona, a dzięki trwającej do 31 stycznia 2014 roku promocji Early Bird można uzyskać upust na opłatę rejestracyjną.

Zgłoszenia i dalsze informacje pod adresem: www.faro.com/3DUserMeeting

Źródło: Faro

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.