AKTUALNOŚCI

Efektywna praca projektanta a Centrum Subskrypcyjne Autodesk

Eksperci z firmy Aplikom zapraszają na bezpłatne seminarium internetowe kierowane do inżynierów z branży mechanicznej. W czasie spotkania zostaną przedstawione praktyczne wskazówki dotyczące pracy i wykorzystania Centrum Subskrypcyjnego Autodesk dla użytkownika branży mechanicznej.

Webinarium odbędzie się 28 stycznia 2014 r. o godz. 10.00

Podczas prezentacji uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości posiadanych narzędzi do projektowania, uzyskać dostęp do najnowszych wersji oprogramowania oraz usprawnić pracę dzięki elastycznym opcjom licencjonowania. Dodatkowo zostaną przedstawione  zalety chmury Autodesk 360 (optymalizacja rozwiązań, renderowanie w chmurze i inne).

Zarejestruj się na webinarium i dowiedz się jak stać się bardziej konkurencyjnym wykorzystując Centrum Subskrypcyjne Autodesk.

Szczegóły i rejestracja: TUTAJ >>>

 

Źródło: Aplikom

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.