DPS FORUM 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo

AKTUALNOŚCI

Projekt włoskiego mini jachtu

Włoskie biuro projektowe Italian Design Studio Lazzarini niedawno przedstawiło swój pierwszy projekt "mini jachtu". Capsula Jet to kompaktowy statek wodny o wymiarach 7.5 m długości oraz 3.5 m szerokości. Futurystyczny wygląd można dostosować do wielu celów, jak taksówka wodna, ambulans, łódź patrolowa lub do celów rekreacyjnych.

Kadłub lodzi została zaprojektowana i wykonana z włókna szklanego a napędzany jest jednym lub dwoma silnikami hydro-jet o mocy od 315 do 740 KM. Na pokładzie znajdziemy pulpit sterowniczy oraz część wypoczynkową w której mieści się aż 8 pasażerów. Tylną część wypoczynkową można dowolnie dostosować umieszczając w niej kuchnie, łazienkę, automatycznie otwierany dach. Kapsuła została wyposażona także w światła do żeglugi nocnej.

Biuro projektowe postarało się także o wizualizacje kilku koncepcji zastosowana Capsula Jet. Można ją przekształcić w zakamuflowany i opancerzony statek wojskowy, usługi ratownictwa medycznego lub wyposażony w głośniki statek imprezowy.

Cena kapsuły nie jest jeszcze znana.

Źródło: Italian Design Studio Lazzarini
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.