Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Projektujemy w AutoCAD Mechanical 2014 - nowa książka już w sprzedaży

Książka „Projektujemy w AutoCAD® Mechanical 2014”, autorstwa Fabiana Stasiaka, przeznaczona jest dla osób, które znają środowisko oprogramowania AutoCAD i czynnie projektują w programie AutoCAD LT, AutoCAD lub AutoCAD Mechanical.

Zawarte w podręczniku przykłady prezentują funkcjonalność programu AutoCAD Mechanical 2014, od podstawowych narzędzi usprawniających techniki rysowania, poprzez bardziej złożoną funkcjonalność przeznaczoną do projektowania typowych części i zespołów maszynowych wspartą obliczeniami, aż po wyjaśnienie bardziej zaawansowanych technik projektowania i administrowania danymi 2D oraz tworzenia dokumentacji z modeli 3D.

Książka jest przygotowana tak, aby Czytelnik mógł samodzielnie zapoznać się z funkcjonalnością oprogramowania AutoCAD Mechanical, wykonując dokładnie opisane ćwiczenia, prezentujące na praktycznych przykładach funkcjonalność oprogramowania.

W sumie, w książce znajduje się 67 ćwiczeń. Podręcznik powstał na bazie wersji AutoCAD Mechanical 2014. Jednakże użytkownicy starszych wersji programu AutoCAD Mechanical mogą także skorzystać z niniejszego podręcznika ponieważ większość funkcji i technik pracy, przedstawionych w książce można zastosować w ten sam lub w zbliżony sposób w wersjach poprzednich programu. Pakiet plików ćwiczeniowych jest dostępny także w formacie wcześniejszym niż format programu AutoCAD Mechanical 2014.

Więcej informacji o nowej książce można znaleźć na stronie Wydawnictwa ExpertBooks.

Źródło: ExpertBooks

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.