ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Infiniti Red Bull Racing mistrzem F1 w klasyfikacji konstruktorów

Fani Formuły 1 z pewnością już wiedzą, że team Infiniti Red Bull Racing zdobył czwarte z rzędu mistrzostwo F1 w klasyfikacji konstruktorów oraz kierowców.

Z tej okazji Siemens przygotował specjalny materiał wideo

Siemens PLM Software – Partner Innowacji Infiniti Red Bull Racing

Od momentu powstania Infiniti Red Bull Racing w 2005 roku, zestrojenie potrzeb zespołu z wiodącymi w branży możliwościami Siemensa doprowadziło do powstania obopólnie korzystnego partnerstwa. Od samego początku Siemens PLM Software działa jako Partner Innowacji, a ta długotrwała współpraca jest nieprzerwanie rozwijana.

Cyfrowa rama

Infinity Red Bull Racing rozwija i wytwarza swoje zwycięskie bolidy w centrali w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii, korzystając z szeregu technologii od Siemens PLM Software. Z pomocą rozwiązań Siemens PLM Infiniti Red Bull Racing odniosło niebywały sukces i odnotowało cztery lata rekordów z rzędu. Team korzysta z narzędzi NX Siemens PLM Software do cyfrowego projektowania i wytwarzania produktu. Ponadto oprogramowanie Teamcenter stanowi cyfrową ramę, pozwalającą zespołowi inżynierskiemu jednocześnie projektować, rozwijać i wytwarzać produkt w wirtualnym środowisku. Doskonałe techniczne i biznesowe wsparcie zapewnia zespół usług profesjonalnych Siemens PLM, będący nieodzowną częścią teamu Infiniti Red Bull Racing.

Źródło: Siemens PLM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.