AKTUALNOŚCI

Delcam ArtCAM Express 2013 z nowym narzędziem

ArtCAM Express 2013 oferuje rysowanie 2D, ponad 600 dowolnych klipartów reliefów, oraz standardowe funkcje obróbki 2D oraz 3D, co stanowi idealne wprowadzenie do komputerowego wytwarzania dla firm specjalizujących się w grawerowaniu czy innych obszarach dekoracyjnej obróbki metali i drewna. Dostępny jest również szeroki zakres modułów, rozszerzający funkcjonalność obróbki.

Dodane narzędzia do tworzenia i edycji wektorów sprawiają, że kreowanie przez użytkownika jego własnych projektów jest dużo prostsze. Pojawiła się możliwość „przeciągania” w projekcie, w tym każdego punktu wektora, przecięcia się wektorów, wytycznych oraz punktów kluczowych w modelu, takich jak wierzchołki, centrum czy początek.

Wektory tworzone za pomocą odbicia lustrzanego łączone są automatycznie. Pozwala to na szybsze tworzenie pionowych i poziomych wzorów wektorowych.

Doktor Wektor w ArtCAM Express pozwala na szybsze czyszczenie zaimportowanych wektorów. Zduplikowane, dłuższe, krótsze, mniejsze czy większe niż rozmiary w specyfikacji wektory są natychmiast rozpoznawane. Ponadto, opcja „szybkiego wyboru” pomaga dostrzec otwarte wektory mogące powodować problemy podczas obróbki.

Opcjonalne moduły do zaawansowanej obróbki 2D czy nestingu w ArtCAM Express zostały wzbogacone o możliwość wstawienia grzbietów, ich przemieszczania i skalowania wzdłuż wektorów. Ponadto, w module nesting, grzbiety te mogą być stosowane na wektorach przed nestingiem.

Wersję testową można pobrać ze strony producenta >>>

Źródło: Delcam

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.