ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Nowe pamięci TRANSCEND DDR3-1866 dla platform serwerowych

Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych modułów pamięci: 4 GB DDR3-1866 Registered DIMM (RDIMM) oraz 4 GB DDR3-1866 ECC Unbuffered DIMM (ECC UDIMM).

Zaprojektowane do pracy w serwerach wirtualnych, nowe moduły TRANSCEND mają za zadanie zapewnić optymalną wydajność wirtualnych baz danych. DDR3-1866 zostały przetestowane pod kątem kompatybilności z platformą Intel Romley-EP, która oparta jest na najnowszej serii procesorów  Intel Xeon E5-2600 v2 ("Ivy Bridge-EP").

Obydwa moduły pracują z częstotliwością  1866MHz, z opóźnieniami 13-13-13 oraz napięciem 1.5V. Dodatkowo moduły pamięci TRANSCEND wyposażone są w system ECC, który monitoruje dane przychodzące i wychodzące z pamięci i w rezultacie koryguje pojawiające się błędy. Takie działanie znacznie zmniejsza ryzyko błędów obliczeniowych podczas złożonych zadań i tym samym zwiększa niezawodność całego systemu.

Zoptymalizowane dla maksymalnej jakości i zgodności, moduły pamięci DDR3 są w pełni zgodne ze standardami JEDEC.

Gwarancja:

Moduły pamięci DDR3-1866 objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Źródło: Transcend

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.