ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Aktualizacja bazy kuchni Moelke dla partnerów WFM

WFM – Wolsztyńskie Kuchnie zaktualizowały właśnie bazę Kuchni Moelke. Baza jest zaktualizowana według nowego cennika. Dystrybowana jest  wyłącznie klientom i partnerom handlowym WFM.
 
Marka moelke to wysoka jakość i nowoczesny design, ale to również kompromis zapewniający funkcjonalność i trwałe materiały w cenie przystępnej dla szerokiego grona Klientów. Styl, nowoczesna prostota, elegancja oraz wyjątkowe połączenia wzornicze to cechy charakterystyczne tych kuchni. Aktualne trendy wzornicze znajdą Państwo na frontach z laminatu, folii oraz okleiny dębowej. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorów, pozwalającej na stworzenie atrakcyjnej i modnej kuchni.
 

 

System meblowy jest tak skomponowany, żeby można było z niego zaprojektować atrakcyjną wzorniczo, ergonomiczną i dostosowaną do różnej architektury wnętrz kuchnię, a różnice wymiarów ściany i wymiary zestawu wynikające z modułów szafek są niwelowane blendami. Dzięki takiej standaryzacji cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo przyjęcie zamówienia z salonu do fabryki odbywa się automatycznie. Zestaw szafek dostępny w linii Moelke gwarantuje zaprojektowanie w pełni ergonomicznej kuchni w odpowiednim standardzie.

Producentem kuchni jest należący do Grupy Szynaka Meble zakład w Wolsztynie, posiadający ponad 60 lat doświadczenia w produkcji mebli kuchennych. Stabilne zaplecze w postaci tak renomowanego producenta to gwarancja dobrej jakości produktu i serwisu.

Jeżeli jesteś klientem lub partnerem handlowym WFM, skontaktuj się z naszym partnerem biznesowym w celu udostępnienia bazy Kuchni Moelke. Zapraszamy do skorzystania z najnowszej bazy tego producenta.

Źródło: CAD Projekt K&A

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.