Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Nowy skaner 3D Artec Spider

Premiera nowego skanera 3D firmy Artec: Artec Spider oficjalnie zostanie zaprezentowany podczas targów Toolex w Sosnowcu.

Firma 3D SPACE oficjalny dystrybutor skanerów 3D firmy Artec już za kilka dni (od 1 do 3 października 2013) na stoisku nr 100 podczas targów Toolex w Sosnowcu zaprezentuje rewolucyjny ręczny, ultra mobilny i długo wyczekiwany skaner 3D.

Idealny dla CAD

Artec Spider to pierwszy ręczny skaner 3D do zastosowania w typowych zadaniach CAD. Potrafi skanować z dokładnością aż do 30 mikronów i z rozdzielczością aż do 100 mikronów co oznacza, że ten skaner 3D jest najbardziej efektywny w digitalizacji małych obiektów z dużą ilością detali, ostrych krawędzi oraz cienkich ścian i żeber.

Doskonały w kontroli jakości

Utrzymuj standardy kontroli jakości z Artec Spider. Niesamowita precyzja, wysoka rozdzielczość i dokładność, różnorodność zastosowań pozwolą Ci spełnić wymagania w zakresie jakości, eliminacji błędów produkcyjnych i pomiaru odkształceń.

Świetny do grafiki komputerowej

Razem ze skanerem 3D Artec Spider wprowadzony został nowy nieosiągalny wcześniej poziom uchwycenia detali. Twórz obfitujące w bardzo szczegółowe sceny grafiki komputerowej przez digitalizację małych obiektów wraz z zachwycającym poziomem kolorowych tekstur. Artec Spider potrafi uchwycić informacje o kolorze aż do 24 bitów na pixel (bpp) z rozdzielczością 1.3 megapiksela (mp). Otrzymane szczegółowo zeskanowane i oteksturowane modele mogą być wykorzystane m. in. w animacji czy przemyśle grafiki komputerowej.

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 100 podczas targów Toolex.

Modele 3D zeskanowane skanerem Artec Spider:Źródło: 3D SPACE

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.